שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  בוטל שידור תחקיר טקס החליצה ב"שומר מסך"

  בעקבות ערעור מושאי הכתבה לבית המשפט העליון אושר שידור הכתבה רק אם יוסר ממנה קטע, אך עקב לחץ זמן הוחלט בערוץ 10 לא לשדרה כלל

  תחקיר טקס החליצה בתוכניתו של אמנון לוי "שומר מסך" בערוץ 10 ממשיך לעורר סערה. למרות החלטת בית המשפט לאשר את שידורו, בסופו של דבר שודר הערב (ד') במקומו תחקיר אחר. זאת לאחר שבית המשפט העליון החליט לאשרו לשידור רק אם יוסר ממנו קטע.

   

  היום אחר הצהריים הוגש לבית המשפט העליון ערעור על ידי מושאי הכתבה. בשמונה בערב הגיעה קלטת השידור לירושלים ונצפתה על ידי השופט העליון אליקים רובינשטיין. בשעה 20:55 החליט השופט לאשר את השידור אבל הורה להסיר ממנו את קטע היריקה הנראה בו. מאחר שלא היה ניתן להסיר את הקטע חמש דקות לפני מועד השידור המתוכנן, נאלצה הפקת התוכנית לבטל את השידור כולו.

   

  אמנון לוי מסר בתגובה: "אני מצטער פעמיים על מה שהתרחש. פעם אחת על כך שזכות הציבור לדעת נפגעה, ופעם שנייה על כך שבית המשפט העליון לא מבין את חוקי המדיה והעמיד את הפקת התוכנית במצב בלתי אפשרי".

   

  כזכור, בית המשפט המחוזי בתל-אביב התיר אתמול את שידור התוכנית, הכוללת כתבה אודות טקס החליצה המתקיים בבני-ברק, שהיתה אמורה להיות משודרת בשבוע שעבר ושידורה בוטל כשעה לפני פתיחת התוכנית באמצעות צו מניעה שהוציא בית המשפט, "אמנם יש זכות לצנעת הפרט ולפרטיות המעוגנת כזכות יסוד במדינת ישראל, אך במקרה זה זכות הציבור לדעת גוברת", נכתב בפסיקה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אמנון לוי. מצטער פעמיים
  צילום: ערוץ 10
  לאתר ההטבות
  מומלצים