שתף קטע נבחר

אלוהים לא מרחם על השוטרים

מי ירצה להתגייס למשטרה הנחבטת ומושפלת כך בחוצות ירושלים? בטח לא החרדים, שלא מתגייסים לשום דבר חוץ מלעבודת השם

מפכ"ל המשטרה יצא בהודעה מפתיעה, שהמשטרה לא תסבול עוד קריאות "נאצים" ובכלל התקפות פרועות על שוטרים. זה יפה מצדו. בישראל מותר לחרדים ולמתנחלים להכות שוטרים וחיילים, לקרוא להם "נאצים ארורים", לקללם, לאיים עליהם בחרמות, אבל המנכ"ל הגיח מסיור בן שמונה עשרה שנים באוסטריה או משהו וראה מה שראה ונתבהל.

 

המשטרה שלו, כמו הצבא, מניחים זרי פרחים לפורעים אם הם דתיים בעיקר אם הם מתנחלים וחרדים. אילו היה אמריקני מכנה שוטר "נאצי" הוא היה נעצר מיד. בארץ הם נעצרים, תובעים את המשטרה על יחס מפלה כי הרי היכו בחזרה. תובעים את המשטרה על כך שהופלו רחמנא לצלן כמה מגבעות שאכן כל אחת מהן עולה למעלה מאלף דולר אבל זקורות וקשה לשוטרים (שבטח מנסים בכל כוחם לא לפגוע במגבעות ובשטריימלים) לא להפיל כובע מזדקר עת בעליו תוקף שוטר.

 

המפכ"ל שחזר מסיורו בן שמונה עשרה השנים לא למד משר הביטחון ומן הרמטכ"ל לוותר לאלימות כלפי חייליהם. חייל ישראלי לא רק עסוק רוב זמנו בשיטור אלא מותקף, מושמץ על ידי מי שהוא אמור להגן עליהם. ואז, תוך כדי חגיגת אלימות כלפיו על ידי מתנחלים ואיזה סוס משטרתי מתפרע מאימת הצעקות והאלימות שאינו מכיר אצל בני מינו ובמקרה פוגע באחד המכים והאלימים - הרי השוטר שהיה על סוסו הוא שעמד לדין.

 

בישראל שהמפכ"ל חזר אליה, יכול מתנחל לירות למוות בגבו של פלסטיני ליד חברון לעיני הציבור כי המאורע הוצג בטלוויזיה והמתנחל הזה יוצא זכאי בגלל סיבות "ביטחוניות" . ערבי כפות הנורה ברגלו לעיני מצלמה יחכה שנים למשפט בו יתברר, מדוע הקצין שעמד לידו נתן לכאורה הוראה לפגוע בו בגבורת חייל עברי הפוגע באדם כפות.

 

בבתי המשפט הישראלים אין מכבידים על הנהרגים באוהלה של תורה. בתי המשפט מתייחסים לחרדים שתוקפים את השוטרים ואת החיילים, כמו שמתייחסים לכל ערבי שירה במקרה ביהודי. את ההיפך איננו מכירים מבתי הדין שלנו. לומר שאנחנו מדינה יהודית דמוקרטית זה כמו לומר שאנחנו מדינה יהודית נאורה. היהדות הדתית שמפלה אתיופים ומכריחה חיילים לא להביט בזמרת עברייה ואוסרת על חיילים לנסוע בג'יפ נהוג בידי אישה, עושה מה שהיא רוצה.

 

אבל המפכ"ל ושר המשטרה והרמטכ"ל ושר הביטחון מאמינים שעם החרדים האלימים המאיימים בקללות וצועקים "נאצים" לאלה שהם שולחים להילחם בעד המדינה - הם יכולים לענות מענה נבון באמצעות שר החינוך הרוצה ששירת ההימנון בבוקר ולימוד ערכים מסלבריטאים.

 

יכול להיות שהכול עומד להשתנות. שהסלבס יילמדו לקרוא ועל ידי כך גם ילמדו לקרוא. ויוסי פלד שהיה אלוף ועתה שר בלי תיק יהיה שר בלי שני תיקים, כאשר התיק השני יהיה תיק הסלבס נגד החרדים, או הידוענים נגד הדתיים, או המסכנים נגד המתנחלים שרבניהם מלמדים שנאה ועוון ואינם מלמדים יהדות אלא יהדות שולית מחלודת קצוות הקדרה ההלכתית.

המפכ"ל חזר. את זה אנחנו יודעים ממה שהוא אמר. באמריקה עצרו רבנים אזוקים כי פשעו וכאן הם מאיימים עליהם להימנע מלהגיע למקום פשעם בשבוע הבא. אבל הרי הם צבא השם ולבושים מדים של השם ומי יבחין אם יחפש ולכן באין דין, באין משטרה, באין ממשלה, באין מטכ"ל, באין חמלה, באין מאבק נגד הגזענות הפושה בבתי הדין ובמשטרה ובמערכת החינוך הדתי לאומי - מי ירצה להתבסם בחוכמת הסלבריטאים של שר החינוך, שבשבילו נינט היא מי שבא אחרי א.ד. גורדון שעסוק מידי להלמדת ערכים היום.

 

מי ירצה להתגייס למשטרה הנחבטת ומושפלת כך ואינה רואה שום בדל של הבנה ובסוף כל הסיפור הזה יובא לדין נהג מסכן שכנראה ניסה להימלט מהחרדים האלימים, מהקוזקים של הקדוש ברוך הוא שאינו יכול לאהוב אותם גם אילו למד בעל פה את כל הנביאים שהסלברטאים יילמדו בתיכוני ישראל והוא, הנהג המסכן שגרר בחור שנתלה ולא נראה על ידו, אולי ייכנס לכלא כי הרי הוא אינו חרד ואינו דתי ונסע בשבת וכנראה ראוי לכל עונש.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שנאה בירושלים
צילום: דודי ועקנין
הפגנה בלתי חוקית
צילום: דודי ועקנין
מומלצים