שתף קטע נבחר

מפרק זמני ימונה לרשת האופנה אירית

זאת, לאחר שביהמ"ש לא האריך את צו הקפאת ההליכים לחברה. השופטת ורדה אלשיך: "מלכתחילה לא היה כנראה מקום לתת פה צו הקפאת הליכים"

בית המשפט המחוזי בת"א לא האריך היום (א') אתצו הקפאת ההליכים לרשת האופנה אירית ליין. משמעות ההחלטה הינה כי לרשת ימונה מפרק זמני. במהלך הדיון שהתקיים באולמה של השופטת ורדה אלשייך נאמר כי בסופו של דבר הוגשו 2 הצעות לרכישת מניות החברה. כאשר המציעים עמדו על כך שההצעות הן רק לרכישת מניות ולא פעילות הרשת.

 

השופטת ורדה אלשיך קבעה בהחלטתה: "מהרגע הראשון קינן בי ספק גדול שמצא ביטויו במסגרת ההחלטות שלי אם בכלל יש מקום ליתן צו הקפאת הליכים לחברת אירית.

 צר לי שבסופו של יום החשש הזה רק לבש עור וגידים. מלכתחילה לא היה כנראה מקום ליתן פה צו הקפאת הליכים...בנסיבות אלה אני קובעת כי הקפאת ההליכים תסתיים. על מנת לאפשר העברה מסודרת של הדברים, מחר בצהריים. אני שומעת שתלויה ועומדת בקשת פירוק עם בקשה למינוי מפרק זמני, אשר על זהותו הסכימו הצדדים, ידאג באי כוחה של החברה כי התיק יובא בפני בהקדם האפשרי עם אותה הסכמה על מנת שימונה לאלתר מפרק זמני".

 

הרשת, המעסיקה כ‭100-‬ עובדים טענה לאחרונה במסגרת בקשת הקפאת ההליכים כי צברה חובות של כ‭30-‬ מיליון שקל. רשת אירית ליין עוסקת בעיצוב, בשיווק ובמכירת מוצרי הלבשה ואביזרים נלווים לנשים תחת המותג ‭,IRIT‬ ומפעילה כ- 21 חנויות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אתר בית המשפט
השופטת ורדה אלשיך
צילום: אתר בית המשפט
מומלצים