שתף קטע נבחר

האנס במועדון: "את לא פראיירית, זה מדליק אותי"

שבוע לאחר האונס בשירותי מועדון ה"אולד סקול" בנמל ת"א, הוגש כתב אישום נגד מאור אפנגר, בן 28. לפי החשד, הוא ליווה את הנערה בת ה-17 לשירותים בתירוץ שישגיח עליה, ואז כלא אותה בתא ואנס אותה, למרות שנאבקה בו ושרטה אותו

כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים הוגשו בסוף השבוע לבית המשפט המחוזי בתל-אביב נגד מאור אפנגר, בן 28 מנס ציונה, בגין אונס, מעשה סדום וכליאת שווא של נערה בת 17 מכפר סבא במועדון "אולד סקול" בתל אביב. מכתב האישום עולה כי הנאנסת נאבקה בעוז נגד התוקף ואף פצעה אותו, אך הדבר לא מנע ממנו לבצע את זממו, והוא אף אמר לה: "את לא פראיירית, זה מדליק אותי".

 

תלונת הנערה על האונס הוגשה בסוף השבוע שעבר, ובתוך זמן קצר נעצר אפנגר. בכתב האישום שהוגש על ידי עו"ד אריאלה בן אהרון מפרקליטות מחוז תל-אביב נטען כי הנערה הגיעה עם חברתה לבלות במועדון בנמל תל אביב, שם פגשה את אפנגר - שאותו הכירה היכרות שטחית לאחר שפגשה אותו חודשיים לפני כן. השניים עלו לקומה העליונה במועדון, שם היו ספות. הנערה סיפרה לאפנגר כי היא בת 20.


אפנגר בבית המשפט בשבוע שעבר

 

על פי כתב האישום, השניים ישבו באזור הספות והחלו להתנשק תוך שהם שותים אלכוהול. אפגנר ניסה לנגוע באיברי גופה, אך היא התנגדה וביקשה שלא ייגע בה. "לא ייצא ממני כלום הלילה", הבהירה, אך למרות זאת, הוא ניסה מספר

רב של פעמים לנגוע באיברים אינטימיים בגופה. היא עמדה על סירובה והתנגדה למעשיו, והשניים המשיכו להתנשק בלבד.

 

בהמשך הלילה, על פי כתב האישום, התלוותה הנערה לאפנגר לשירותים ואף נכנסה איתו לתא השירותים כאשר עשה את צרכיו. סמוך לשעה 4:00 לפנות בוקר הלכה הנערה לשירותי הנשים, ואפנגר התלווה אליה בתירוץ שישגיח שלא יפרצו את דלת התא. היא נכנסה לתא וניסתה לסגור את הדלת, אך אפנגר דחף בכוח את הדלת, נכנס אחריה לתא וכלא אותה בתוכו.

 

בתוך התא, מוסיף כתב האישום, מנע אפנגר בכוח מהנערה לצאת. היא נאבקה בו, חנקה אותו ושרטה את צווארו, אך הוא לא נרתע, ואמר לה: "את לא פראיירית, זה מדליק אותי", ואז הצמיד אותה לקיר, אנס אותה וביצע בה מעשה סדום.

 

בהמשך אמר לה כי הוא מתנצל. בכל זאת, כשביקשה לצאת מתא השירותים, הוא לא איפשר לה והתנה את היציאה בכך שתיתן לו נשיקה. הנערה סירבה, ואז הוא נישק אותה בכוח. היא סטרה לו פעמיים ורק לאחר 20 דקות מאז הכניסה לשירותים פתח אפנגר את דלת התא והנערה ברחה מהמקום.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים