שתף קטע נבחר

אוסטרליה: טיסת סקס פרטית - לפי שעה

"ארוטיק איירוייס" מציעה לזוגות (ואף לשלישיות) מטוס ובו מיטה זוגית עטויה במצעי סאטן ושלל פינוקים ואביזרים למין בטוח. בעבור 700 דולר לשעה מקבלים הלקוחות הזדמנות לעשות אהבה בשחקים, וכן תעודה רשמית המעידה על כך

דמיונם של בכירי ענף התעופה בעולם עובד שעות נוספות בגלל המשבר שסופו עדיין לא נראה באופק. היוזמה האחרונה - טיסה בשמי אוסטרליה במטוס שבו מיטה גדולה ופינוקים שונים למי שרוצה לעשות אהבה בשחקים.

 

חברת "ארוטיק איירוייס" מפעילה מטוס דו-מנועי ישן אך אמין, שבו הותקן חדר שינה מצויד במיטה כפולה עטויה מצעי סאטן ובר ובו שמפניה וחטיפים. החברה גם מעניקה לזוגות "אביזרים למין בטוח". זוגות יכולים לשכור את המטוס לפרקי זמן שונים, ועל פי הפרסום של החברה לקבל בתום הטיסה תעודה מהודרת על כך שהם "עשו את זה בשמיים".

 

ניתן לשכור את המטוס לפרקי זמן של החל ב-40 דקות. לדברי החברה, רוב הטסים שוכרים את המטוס לשעה מלאה "כי אז הם יכולים ליהנות מכל הפינוקים שמציעה הטיסה הזו". מחיר שעת טיסה ב"ארוטיק איירוייס" כ-700 דולר, ולדברי החברה - הביקוש טוב מאוד.

 

המטוס ממריא משדה תעופה קטן ברדקליף, והאתר שלו מציע גם טיסות לשלושה נוסעים במחיר מיוחד. את המטוס שוכרים זוגות החוגגים ארועים מיוחדים, כמו ימי הולדת, וניתן להזמין תוספות מיוחדות, ובהן יינות מיוחדים, נוסף על מה שמוגש בחבילה הבסיסית.

 

התעודה הרשמית על הטיסה נהפכה כבר פריט מבוקש באוסטרליה; מי שטס תולה אותה במקום בולט כדי להוכיח שהצטרף רשמית ל"מועדון בגובה מייל", אותו אותו מועדון לא-רשמי של זוגות "שעשו את זה" במטוסי נוסעים.

 

היוזמה החדשה מצטרפת לזו של חברת תעופה אמריקנית קטנה שהחלה להפעיל טיסות מיוחדות לבעלי חיים, וליוזמה להקים חברת תעופה למעשנים בלבד.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תגידי, נלך על הבקר או העוף?
צילום: index open
מומלצים