שתף קטע נבחר

המעריצים מתכוננים למדונה

פארק הירקון, שעות ספורות לפני ההופעה הגדולה של הקיץ. קהל המעריצים הנרגש של מדונה תפס מקום טוב מחוץ לשערים, לבוש בחולצות של הזמרת ושר את שיריה. ככה זה נראה

היום הגדול הגיע. בסביבות 7 בבוקר החלו להגיע המעריצים הראשונים לפארק הירקון בתל אביב, שם יתקיים הערב (ג') מופע הענק של מדונה בישראל. הקהל הגדול הגיע והתמקם בצמוד לשערי הכניסה למתחם ההופעה, שייפתחו בשעה 17:30.


מעריצות של מדונה. באו מצוידות (צילומים: דודו אזולאי) 

 

מאות המעריצים המתגודדים בפארק, סופרים את הדקות לקראת פתיחת השערים. הם באו לבושים כמעט כולם בחולצות הנושאות את דיוקנה של מדונה, מצוידים בדגלים עם דמות הזמרת וכן בדגלי ישראל, במטרה להניף אותם בשורות הראשונות במהלך המופע ואולי גם להצליח להעניק לה אותם. האנשים התקבצו תחת שמשיות, שרים משירי הזמרת, ושומרים אחד על השני מהחום הכבד, בעזרת אספקת שתיה וצידניות. חלקם הצליח למצוא פינה מוצלת. אגב, רבים מתכננים להגיע להופעה גם מחר.


מעריצות לא מותירות מקום לספק את מי הן באו לראות

 

  

מלבד האוהדים הישראלים, ניתן למצוא בפארק גם מעריצים שהגיעו מעבר לים, מרוסיה, ברזיל, רומניה ועוד. הם הגיעו במיוחד להופעה, אחרי שעקבו אחר סיבוב ההופעות של מדונה בחודשים האחרונים ונכחו במספר לא מבוטל של הופעות.

 

היום, החל מהשעה 17:00, נעביר כאן בשידור חי מהפארק את ההתרגשות וההתרחשות, רגע לפני ההופעה ההיסטורית.

 

בשעה 19:15 יעלה על הבמה פול אוקנפולד, שיעניק די.ג'יי סט בן שעה. בשעה 20:45 תעלה מדונה עצמה, במופע שאמור להיערך שעתיים ורבע בדיוק.


מעריצה מדגימה איך להישמר מהחום הכבד

 

  • מדונה אז ועכשיו - הכל על המלכה בציר הזמן של ynet

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מעריצות עם הדגל. יונף בהופעה
צילום: דודו אזולאי
אנדרי מברזיל. עוקב אחרי מדונה
צילום: דודו אזולאי
אלכס מרוסיה. חמוש בחולצה של הזמרת
צילום: דודו אזולאי
לאתר ההטבות
מומלצים