שתף קטע נבחר

למה חזיות גדולות עולות כל כך הרבה?

מכנסיים במידה 44 עולים יותר מאלה שבמידה 36? ברור שלא. אז למה בכל הקשור לחזיות המחיר עומד ביחס ישר למידה? אין לנו תשובה, יש לנו קריאה: שופעות ישראל, התאחדו!

כל שנה אותו סיפור: צריך לקנות חזיות חדשות ולטובת העניין לפתוח תכנית חיסכון. כמה בעצם עולה להיות בעלת חזה גדול?

 

בגיליון השבוע של "לאשה" מספרת עירית ברנר את סיפורה של בקי ויליאמס (מידה 34 ג'י) שהובילה מאבק ברשת "מרקס אנד ספנסר" אחרי שהרשת החליטה לגבות תוספת 2 פאונד לכל חזייה במידה דאבל די ומעלה בתואנה

 שזהו מחירו של הבד הנוסף שעולה לתפור חזייה גדולה יותר. האומנם? האם גם מכנסיים או חולצות במידה אקסטרה לארג' עולות יותר מאשר המקבילות במידה מדיום? שאלו נשות הקבוצה שקראה לעצמה "Busts 4 Justice" ולאחר שהרשת נאלצה להשיב שלא, והתקשורת הבריטית הצטרפה בצהלה למאבק, השינוי המיוחל התרחש: מחירי החזיות הוזלו למשך שבועיים ב-25 אחוז כפיצוי ונחמה לנשים בעלות החזה הגדול על עוגמת הנפש עד אז, ולאחר מכן הושוו למחירי החזיות בכל המידות. מרקס אנד ספנסר לא בדיוק הפסידו מזה, בלשון המעטה, או הקטנה: בעקבות הסיפור וההוזלה עלו מכירות החזיות ב-163 אחוזים!


נחשו, ילדים, מי שילמה יותר על החזיות שבתמונה (צילום אילוסטרציה: Index Open)

 

גם בארץ נושא החזיות במידות גדולות לא חף מהבעיות אותן העלו נשות בריטניה. חצית את מידה C? תתכונני למחירי חזיות מופרזים. לא פעם אני

 עוברת ברשתות השיווק ונפשי מתאווה לחזייה יפהפיה שגם עולה מעט מאוד, הצרה: היא במידה בי או סי, מקסימום. כדי לקנות חזייה באמת טובה למידה די ומעלה יש בדרך כלל צורך לקנות בחנויות מתמחות. הצרה: המחירים בחנויות אלה גבוהים במאות אחוזים לעומת חזיות מקבילות ברשתות השיווק האחרות. למה בעצם? אין סיבה ממש טובה שאפשר לחשוב עליה, למעט ניצול של הזקוקות לתמיכה, תרתי משמע כמובן. הלוא מספר הסנטימטרים הפעוט שמתווסף לחזייה לא באמת מצדיק את מאות השקלים התוספת שתשלם בעלת חזה גדול לחזייה טובה.

 

למה כשמגיעים לשורה התחתונה, לעקב האכילס של כל בחורה שרוצה להיראות טוב – ומראה של חזה אסוף היטב יכול לשנות לגמרי מראה שלם, אנחנו מגלים ניצול ציני ומעצבן שכזה? האם לא די בכך שחזה גדול, בניגוד למה שנדמה לאחיותינו המגדילות והפוש אפיות ולגברים מסוימים (אם כי רבים) – הוא אלמנט לא נוח בכלל? אז גם לשלם יותר? האם אין זה בבחינת הרכשת וגם שילמת? לגמרי כן. שופעות ישראל יקרות, אולי זה הזמן להרים חרם צרכניות, ולקרוא לחזיות במידות גדולות ובמחירים סבירים?


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאשה בפייסבוק
מומלצים