שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  רוצה להיות מאהב מושלם? הנה כמה עצות

  המאהב המושלם מבין שלאשה יש מערכת הפעלה שונה משלו, שהיא בעלת קצב שונה משלו כשזה נוגע לאורגזמה. הוא גם מבין שכל אשה היא עולם בפני עצמו. לקרוא ולנסות בבית

  העמימות הקיימת בנושא ביצועיו של הגבר הישראלי במיטה גדולה יותר מהעמימות סביב הנשק האטומי שישראל מחזיקה. יש גברים ישראלים הבטוחים שהם מינימום קזנובה. ככה זה כשרוב המידע מגיע ממקורות זרים...

   

  יש הנוהגים להתגאות בביצועיהם, ללא כל כיסוי לכך. מולם יש מאהבים מדהימים, שקטים, לא מתרברבים, בטוחים בעצמם. לפעמים, "הישראלי המכוער" מתגלה גם במיטה. התלונה הרווחת היא שהוא מכניס את האגו שלו אל בין הסדינים, עושה חישובים (היא לא ירדה לי? אז גם אני לא ארד לה). שהוא לא משקיע בנשיקות ובמשחק המקדים. שהוא נוהג במיטה כמו על הכביש – צופר, מפני שאין לו משהוא אחר להרשים בו את הסביבה. הרשימה הזו מוקדשת לגבר  ששואף ללמוד, להשכיל להפנים כיצד לענג אשה: 

   

  הוא כאן בשבילך, ויש לו זמן

  המאהב המושלם מבין שלאשה יש מערכת הפעלה שונה משל הגבר, שהיא בעלת קצב שונה משלו, בעיקר במיטה, כשזה נוגע למירוץ אחר האורגזמה. זה גבר שמכבד את הזמן שאשה זקוקה לו כדי לגמור. הוא יודע שזה יכול לקחת לה אפילו שעה. יש לו זמן, הוא לא ממהר לשום מקום. העינוג שלו יכול לחכות.

   

  זה גבר שיכול להחזיק זיקפה במשך שעה שלמה, והוא לא ינוח ולא ישקוט עד שהאשה שלצדו תגמור, וגם אז - הוא יוודא גמירה. הוא ישאל אותה "איך היה? איך את?" ולא "איך הייתי?". הוא לא ישאל "גמרת?" ואז מיד יעוט עליה, כי עכשיו תורו. הוא לא עושה חישובי מיטה, אלא נותן מכל הלב. כשהוא פושט את בגדיו לפני הכניסה למיטה הוא משאיר שם גם את האגו שלו ואת משחקי הכבוד. כשאקט הסיום המיוחל יגיע, הוא יביט באשה מגיעה לשיאה וישכב שם עם חיוך מרוח על הפנים, בתחושה של משימה הושלמה. 

   

  חובב אבזרי עזר כנגדו

  גבר שקונה אבזרי מין לעינוג אשה הוא גבר משקיען, שחשב מבעוד מועד על החשיבות האורגזמה של זוגתו. הוא נכנס לחנות סקס ושואל את המוכר מה כל אביזר עושה, איך הוא פועל וכמה מהירויות יש. הוא יוציא את מיטב כספו על אבזרי עזר כנגדו. הוא מתלהב לספר לך במיטה שיש לו "הפתעה" בשבילך. הוא לא מאויים מכל מכשיר רוטט במיטה, נהפוך הוא, הוא מבין שאביזר כזה יכול להיות ההבדל בין אורגזמה עם כוכבים ובין תסכול שלך ואי יכולת להתרכז באורגזמה כי הכלב של השכן נובח אחר הבעלים שלו שמכסח את הדשא.

   

  הוא יודע שהאבזרים האלה לא נותנים לך דקה להסס או להסיח את דעתך, הם עוזרים לו להביא אותך לאורגזמה. הוא יודע שכל דבר בעיתו. יש זמן למשחק מקדים, זמן לוויברטור וזמן לחדירה. והוא יודע את הסדר הנכון.

   

  מבין שפמפום זה לאינסטלטורים

  אם יש דבר שנשים שונאת זה גבר שנותן להן לחוש כאילו הן דיבל בקיר והוא המקדחה. אין דבר דוחה יותר מגבר שחושב שחדירה זה מספיק. יש 15 נשים בארץ שגומרות מחדירה, השאר לא. קפיש? המאהב המושלם מבין שפמפום זה לאינסטלטורים עם פומפה וסתימה בכיור. במיטה זה מייבש, משעמם, ויכול אפילו לכאוב. הוא גבר שמבין שאילו חדירה היתה מספיקה, נשים היו רק איבר מין ולא גוף, שדיים, פטמות ישבן ובהנות רגליים.

   

  הוא מבין שיש עוד אזורים ארוגניים, שיש לגעת בהם כבוד הראוי להם, בנפרד או סימולטנית.

   

  מכיר את נקודת ג'י בלי פנס

  הוא חוקר המין הנשי, גוף ונפש. הוא גבר שיודע כיצד הגוף הנשי בנוי וקורא ספרים בנושא. אילו היה נדרש ממנו לשרטט את מבנה אנטומי של אשה, היה עושה זאת בעצימת עיניים. הוא שואף ללמוד, קורא כל מאמר רציני על עינוג אשה. למעשה, הוא חצי גינקולוג. הוא יודע שיש לאשה שפתיים תחתונות, נרתיק, דגדגן, וגם נקודת ג'י. הוא קרא על נקודת הג'י או מצא אותה בכוחות עצמו בחיפוש ארכיאולוגי מושקע. כשאומרים לו תעשה עם האצבע המורה "בוא הנה", הוא יודע שמדובר בחתירה למגע עם נקודה הג'י, שהיא עוד מדרגה בדרך לגן עדן.

   

  כל נקודה בגוף הנשי שהיא מענגת, הוא יגיע אליה. וגם כשיגיע אליה עדיין לא יתבייש לבקש כיוונון והדרכה לגבי אופי ועוצמת המגע, ולא יסמוך על הג'י.פי. אס שלו.

   

  אוהב להעניק מין אוראלי

  הוא ניגש לאזור בחרדת קודש. הוא קודם כל מברר אם מין אוראלי בכלל מעניין אותך. הוא מבקש רשות לגעת בקודש הקודשים. הוא מבין שיש גבול דק ביותר בין בתחושה שמישהו מעביר לך באזור נייר זכוכית מספר אפס לבין עונג עילאי.

   

  הוא מכבד את האזור הנשי, אוהב אותו, וכמובן שאינו נגעל ממנו.

   

  הוא יודע שכמו שהוא נהנה לקבל מין אוראלי, התחושה הנפלאה הזו מגיעה גם לבת זוגו.

   

  זה שיודע לשאול

  הוא מבין שמי ששואל - יודע. וכבר אמרו חכמינו: "אין הביישן למד". הוא יודע שמה טוב לרותי, לא בהכרח עושה טוב גם לטלי.

   

  הוא מבין שלכל אשה יש הוראות הפעלה אחרות, אין מאסטר ואין שלט אוניברסלי בו ניתן ללחוץ ולזפזפ, אלא יש ללמוד, לשאול לחקור.

   

  הוא יודע שכל אשה היא עולם חדש.

   

  גבר שמכבד

  הוא מבין שכבוד במיטה הוא הכרחי. הוא מכבד את רצון האשה שאיתו, לא כופה עליה לעשות דברים שאינה אוהבת. הוא מכבד את הגבולות הברורים והחדים בין מה אסור ומותר לעשות במיטה. דחיפת ראשה של האשה לאזור החלציים הוא אקט שאולי נראה טוב על ג'נה ג'יימסון, אבל בחיים יכול לגרום לאשה להרגיש כמו זונה. המאהב המושלם מבין שיש תנוחות משפילות.

   

  הוא מגלה רגישות כלפי האשה שאיתו לאורך כל האקט. הוא יודע שהיא יכולה לצאת ממיטה מאושרת ומסופקת, אבל בשבריר שנייה יכולות להציף אותה דמעות של השפלה.

   

  והכי חשוב - גם ברגע הכי אנוכיי, הוא עדיין נותן תחושה שהוא לגמרי איתה. זה לא תמיד קל, לכן זו גדוּלתו.

   


   

   

  טוקבקים כדורבנות:

   

  בהצלחה במציאת הגבר הזה / אוהד. פ

  היינו שמחים להחזיק זקפה במשך שעה. תאמיני לי - היינו! עכשיו רק בואי נעשה פה תרגיל מחשבתי באנטומיה גברית הפעם... הפין הזקור הוא למעשה מערכת נימים המלאה בדם. לא, יודעת מה... נהפוך את זה מניסוי מחשבתי למעבדה: קחי משקולת של 10 גרם, החזיקי אותה ביד פשוטה לפנים, כאשר המרפק לא מכופף, למשך שעה. בהצלחה לך. תחזרי לספר לי על התוצאות, טוב?

  צעצועים במיטה זה כמו בגדים תחתונים... את יודעת מה הטעם שלך יותר טוב מכל גבר שאי-פעם יפקוד את מיטתך. את תקני אותם אנחנו נשתמש בהם. עלייך (או שמא? תלוי כמה קינקי את אוהבת אותנו.)

  ואגב, לצעצועים במיטה יש סדר?! את רוצה לומר לי שלא דוחפים את כל מה שאפשר לדחוף לכל החורים בבת-אחת (כולל הנחיריים והאוזניים. שאלתי או לא שאלתי כמה קינקי את אוהבת את זה)?! שיט! (בעצם לא, שם שמנו את הפלאג). 

  עכשיו, לא יודע מה איתך, את הרי בחורה, אבל הפעם האחרונה שאני נגעתי בקודש הקודשים הייתה בגיל 13, בבר-מצווה שלי, כשהיה לי הכבוד המפוקפק להכניס ספר תורה לארון. לא לזלזל חלילה באיבר, ה-איבר, אבל בואי נחזור למציאות, אוקיי? לא קודש ולא קודשים. עוד אזור ארוגני שצריך "לתת עליו עבודה". ודרך אגב, לבקש רשות? את באמת רוצה שנתחיל את כל הקטע המנומס במיטה?! לא, כי פשוט לכן הנשים יש יותר מקומות ארוגניים מלגברים. את בטוחה שאת רוצה שאני אבקש רשות לפני כל אחד מהם? אני הרי לא רוצה להפלות אותם לרעה.

   

  זה לא קשור בכלל באורגזמה / אלמוני

  להיות המאהב המושלם זה חלק מלהיות בזוגיות ולא ב"סטוץ", אם האשה שאתה אוהב ושאוהבת אותך, שאתה מכבד ומכבדת אותך.  

  זה להיות קשוב לקול, לנשימה, לכל תנועת גוף, ולדעת בפנים - בלי לחשוב על זה ובלי התחשבנות - שגם לך קשובים.  

  זה לראות את האשה שלך כיפה בעולם גם אם יש לה כמה וכמה ק"ג עודפים, סימני מתיחה מהלידות וכמה קמטי גיל. זה לדעת שהיא אוהבת אותך עם ה"צמיגים" והמפרצים בשיער, וזה בסדר, גם אם אתם לא מושלמים כמו שהייתם בגיל 20 או 30 - אתם שם יחד אחד לשני.  

  זה להביט בעיניים ולא רק ב****, זה לגעת באותה מידה של אהבה ונתינה בכל הגוף.  

  זה לאהוב ולחבק וללטף ולהחמיא באמת, מהלב, וליהנות מהיחד גם אם הלילה לא יסתיים ב****. 

  זה לא להחמיץ פנים כשהראש לפעמים כואב. גם אז מותר לחבק, ורצוי אפילו יותר. 

  זה לא להפסיק לחבק ולאהוב גם כשהגוף בגלל גיל או מצב רפואי זה או אחר עלול "לא לספק את הסחורה".

  כשנוסף לאהבה מסירות והתחשבות וכו' יש גם איזה אקט סוער (כן יירבו) - זה נפלא. אבל לזכור שהגודל והאקרובטיקה ממש אינם העיקר.

  להיות מאהב מושלם זה לאהוב, לתת אהבה, ולהרגיש נאהב.

  ושכחתי דבר חשוב - להיות מסוגל לצחוק, כי אהבה ומין ללא חיוך וצחוק משותפים - פגומים מעיקרם.


  פורסם לראשונה 04/09/2009 09:31

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  יש מאהבים מדהימים, שקטים, לא מתרברבים, בטוחים בעצמם
  צילום: index open
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים