שתף קטע נבחר

אלי רייפמן: המנהל המיוחד מכשיל אותי

אלי רייפמן טוען בביהמ"ש ש"המנהל המיוחד הכשיל פעם אחר פעם את ניסיונותי, תוך שהוא מבהיר לנושים אשר פנו אלי כי אין כל הסדר". המנהל המיוחד: רייפמן מפריח הבלים

אלי רייפמן, מייסד חברת אמבלייז תוקף את המנהל המיוחד שמונה לנכסיו, עו"ד איתן ארז, בתגובה חריפה שהגיש היום (א')  לבית המשפט המחוזי בת"א. "המנהל המיוחד חזר והבהיר לחייב (לרייפמן; ל.ד.) ולאחרים, לרבות לאימו של החייב איתה נפגש המנהל המיוחד, כי החייב (רייפמן; ל.ד.) הוא 'רק תיק' בשביל המנהל המיוחד וכי הוא 'ישבור אותו בכלא'" – כך טוען רייפמן בתגובה לשופטת ורדה אלשייך.

 

כזכור, אלשייך צפויה מחר להכריע באם לקבל את בקשת המנהל המיוחד, עו"ד איתן ארז ולהורות על מעצרו של רייפמן. זאת, לאחר שלדברי המנהל המיוחד רייפמן לא ביצע את החלטת בית המשפט להעביר את מניותיו באמבלייז למנהל המיוחד.

 

רייפמן טוען בתגובה, שהגיש באמצעות עוה"ד דורון אפיק ושלומי תורגמן, כי יש לדחות את בקשת המנהל המיוחד מאחר ומדובר לדברי רייפמן "בבקשה קנטרנית ותמוהה של המנהל המיוחד אשר מזה זמן רב מדבר בשני קולות.

 

"מדובר באיש חזון"

"בניגוד גמור להצהרותיו הסותרות של המנהל המיוחד, החייב עושה ככול יכולתו מתחילת הליך הכינוס לשם שיתוף פעולה עם המנהל המיוחד וכבר יותר מפעם אחת הצליח להגיע להסדר עם רוב נושיו להסכמות אשר עשויות היו לסיים את הליכי פשיטת הרגל דנן, אולם פעם אחר פעם, מטעמים אשר כנראה נלמד עליהם כנראה רק בעתיד לבוא, הכשיל המנהל המיוחד פעם אחר פעם את ניסיונות החייב (רייפמן; ל.ד.) תוך שהוא מבהיר לנושים אשר פנו אליו כי אין כל הסדר", טוען רייפמן בתגובתו.

 

במסגרת תגובתו מעיד רייפמן על עצמו: "יודגש, אין המדובר בפושט רגל והחובות הגלויים לעיני כונס הנכסים הרשמי (כנ"ר) והמנהל המיוחד אינם בגין הלוואות אשר נטל החייב לשם מימון אורח חיי הוללות או הימורים. המדובר באיש חזון אשר נתן את חייו להקמת אימפריה עסקית המעסיקה כ-6,000 עובדים והיה נכון לסכן את כל רכושו על מנת להגן על מפעל חייו מפני השתלטות עוינת של מפרקי חברות מנוסים שכל מטרתם המוצהרת היתה השתלטות על החברה לשם ריקון החברה מנכסיה ופיטורי אלפי עובדים", נטען.

 

כזכור, המנהל המיוחד לנכסי אלי רייפמן, עו"ד איתן ארז ביקש לאחרונה מבית המשפט המחוזי בת"א להורות על מעצרו של אלי רייפמן, מייסד חברת אמבלייז. לחילופין ביקש המנהל המיוחד לקבוע דיון במועד קרוב ככל האפשר שיתקיים מחר.

 

המנהל המיוחד טען בבקשתו כי ביום בתחילת יולי הגיש כנגד רייפמן בקשה לפי פקודת ביזיון בית המשפט לאחר שהחייב סירב לציית לצו בית משפט אשר ציווה עליו להעביר למנהל המיוחד את מניותיו בחברת אמבלייז. המנהל המיוחד ציין בבקשה כי כבר ציין בפני בית המשפט בבקשה קודמת כי "קיים חשש כבד כי החייב יימלט כביכול מן הארץ (למרות צו עיכוב יציאה) או יבצע דיספוזיציה (העברה) במניותיו בחברת אמבלייז. עוד ציין עו"ד ארז בפני ביהמ"ש כי רייפמן אמר כביכול בחקירתו במשרדי הכנ"ר בתל-אביב ביום ביוני השנה " ... כי ישב בבית סוהר ולא ייתן את המניות".

 

עו"ד איתן ארז מסר בתגובה: הפסקתי מזמן להתייחס להבלים שמר רייפמן מפריח. עובדה היא שהנל חייב 300 מיליון שקל לנושיו ומסרב להעביר אליהם רכוש שלו. מעבר לכך אתייחס לדברים בבימ"ש.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מייסד אמבלייז, אלי רייפמן
מומלצים