שתף קטע נבחר

בריטיש איירוייס מורידה מחירי הכרטיסים

חברת התעופה מורידה את היטל הדלק בקו תל אביב - לונדון. מחיר כרטיס במחלקת תיירים יורד ב-64 דולר ל-432 דולר. במחלקת תיירים פלוס - המחיר יורד ב-206 דולר ל-819 דולר

מתכננים נסיעה ללונדון? אם עדיין לא קניתם כרטיסי טיסה, אתם עשויים להרוויח מכך. חברת התעופה בריטיש איירווייס הודיעה היום (ג') כי היא מורידה את היטל הדלק בקו תל אביב - לונדון. המשמעות: מחירי הכרטיסים יורדים.

 

לדברי החברה, מחירו ההתחלתי של כרטיס טיסה במחלקת תיירים ללונדון ירד ב-64 דולר, ל-432 דולר. מחירו ההתחלתי של כרטיס טיסה במחלקת תיירים פלוס (מחלקה נפרדת בין מחלקת התיירים למחלקת העסקים) ירד ב-206 דולר ל-819 דולר, ומחירו ההתחלתי של כרטיס במחלקת עסקים ללונדון הינו 1,108 דולר - ירידה של 200 דולר לעומת המחיר הקודם. מחירים אלה כוללים את ההיטלים והמסים. 

 

לצורך ההשוואה, אלה המחירים שמציעה אל על בקו תל אביב - לונדון: במחלקת התיירים, כרטיס לנמל התעופה לוטון עולה 559 דולר, ולהית'רו 579 דולר. כרטיס במחלקת עסקים ללוטון עולה 1,089 דולר, ולהית'רו - 1,299 דולר.

 

מבריטיש איירוייס נמסר ל-ynet כי עד כה ערכה החברה שינויים בסוגיית היטל הדלק באופן גלובלי, וזו הפעם הראשונה שנעשה שינוי שעונה על צורך שהתעורר בשוק ספציפי.

 

כרטיסי טיסה לארצות הברית וליעדים נוספים הוזלו אף הם כתוצאה מהצעד. כך לדוגמה, מחירו ההתחלתי של כרטיס טיסה במחלקת תיירים לניו יורק ירד ב-165 דולר, במחלקת תיירים פלוס ירד המחיר ב-207 דולר, ובמחלקת עסקים - ירידה של 251 דולר.

 

"החלטנו להיענות לבקשת לקוחותינו, ולהוריד את היטל הדלק לכרטיסי טיסה בקו תל אביב - לונדון. משמעות המהלך היא ירידה משמעותית במחיר הכולל לצרכן בכרטיסים רגילים ובכרטיסי בונוס, שאותם יכולים לממש חברי מועדון הנוסע המתמיד. כעת אנחנו מציעים את המחיר האטרקטיבי ביותר ללונדון בשוק", אמרה יעל קטן, המנהלת המסחרית של בריטיש איירווייס ישראל.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לונדון בפחות כסף
צילום: רויטרס
מומלצים