שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  נערות זוהר

  הקונספט: הבכיפיות - יחידת העילית הנשית של "לילה בכיף". המטרה: לתת לנערים חרמנים חומר למחשבה ולגרום לדודו ארז להרגיש גבר. הנשק: ישבנים, סיליקון, ביקיני וגישה צייתנית

  עברו אצלי המון גברים בדירה", ממלמלת לה נטלי דדון (26), פליטת תוכנית הריאליטי "הדוגמניות" ומנהיגתה הלא מוכתרת של שלישיית ה"בכיפיות" בהווה - אל מול מצלמות הטלוויזיה ועדר הגברברים שהתמקמו בטריבונות אולפן הצילומים של "לילה בכיף". "אני לא יכולה ללכת", היא ממלמלת בקול מתפנק, תוך שהיא נוגעת בעצמה ומקנחת בווידוי שהשאיר גם את הכותבים עצמם פעורי פה: "כואב לי הכוס!".

   

  בעוד מרב מיכאלי וכנופיית הפמיניסטיות שלה מסתובבות בעיר וזוממות להכריח את כולם לדבר בלשון נקבה, הצליח דודו ארז, מנחה התוכנית, לשכנע שלוש בנות שלעלות על ביקיני, לדקלם טקסטים מביכים מולו ומול שחר חסון ואבי אטינגר, ולסתום את הפה בפקודה זה הדבר הכי טוב שקרה לקריירה שלהן.

   

  "אנחנו בסך הכל מגלמות תפקיד של מטומטמות", מסבירות לי הבנות פה אחד, עטופות בחלוקים צבעוניים המסתירים ביקיני זעיר, רגע לפני שהן נכנסות לאולפן לעוד מערכון מטופש להפליא, בו לאחת מהן גדל עוד סט של שדיים עקב חשיפה לקרינה הבוקעת מאנטנה סלולרית.


  הבנות. נשיקה, לשון והכל (צילום: גיא גלעד) 

   

  סביר להניח שגם אתם שמעתם על שלישיית הבכיפיות - דדון, ג'ני טוקרב ומעיין טווילי. למרות שאת רוב הקטעים בכיכובן ניתן לראות ללא סאונד בכלל בלי לפגוע כמעט כליל באפקט, וכי קהל המעריצים שלהן מורכב ברובו מנערים חרמנים בני עשרה, הבנות באקסטזה, מדגמנות רצינות של כוכבות הוליוודיות וחולמות על סדרות דרמה גדולות בפריים טיים.

   

  "אני מיציתי את הדמות הזו וכבר אמרתי להפקה שאם הם רוצים אותי לעוד עונה, אז אני דורשת שיפתחו לנו את התפקיד, את האופי של הדמויות. אם זה שוב רק לבוא בביקיני, אני לא רוצה", מסבירה לי ברצינות שיא ג'ני (24), מי שהחלה את דרכה בעיקר כדג קפוא על ספת "האח הגדול" וכיום כבר מרשה לעצמה להעמיד תנאים לקברניטי התוכנית. "הייתי נותנת לכל אחת מאיתנו אופי מסוים", היא ממשיכה, "למרות שכבר יש לנו אופי, כן? אה, וכמובן, לא רק טקסטים קצרים וריקודים, משהו יותר מעניין, אולי שנצא לרחוב, נעשה איזה משאל, איזשהו קונספט, משהו חדש". שאלון רחוב? חסר תקדים!

  נטלי: "אני אומרת, תוכנית משלנו, זה הכי טוב". מסכמת דדון ברצינות ומציעה להדיח את אפרת אברמוב ולתת להן את התוכנית שלה, "האחות החורגת".

   

  "מה, אבל יש לכן אופי", מצטרפת לשיחה אנסטסיה שטיפניוק (19), אשר לא נמנית עם שלוש ה"בכיפיות" הרשמיות ונהנית מתפקיד של מי שפותחת את התוכנית, משחררת צרור קללות ברוסית ואז מפציעה, בביקיני כמובן, להופעות אורח עמוקות ומלאות אופי, כמו זו לפני כמה שבועות, אז נדרשה לקבל מכות בישבן מה"בכיפית השחומה", מעיין (21). הבנות לא מתות על התערבותה של אנסטסיה בשיחה אבל נותנות לה, לצערן, לסיים את המשפט. "זו המטומטמת", היא מצביעה על ג'ני, "זו הטיפשה", מעבירה את האצבע המאשימה לנטלי, ו"זו המפגרת", היא מסיימת את סבב המחמאות במעיין המחויכת.

   

  מפרגנות עד הסוף, אה?

   

  "זה הכל בצחוק", ג'ני מגינה על האחווה הנשית, "האמת שאנחנו חברות מאוד טובות ומסתדרות מצוין", היא מספרת אל מול עיניה המתגלגלות של אנסטסיה.

   

  נחזור לעניין האופי, איזה אופי היית נותנת לכל בחורה?

   

  ג'ני: "מעיין או נטלי היו הביצ'יות, אני בטוח הייתי התמימה".נטלי: "מעיין יותר פרועה".

   

  מעיין: "נטלי היא השקולה, האקדמאית".

   

  "אני כבר קיבלתי תפקיד בסרט מדובר מאוד, עם שחקנים גדולים, אבל אסור לי לדבר על זה", מחייכת אלי מעיין וזוכה למבטי איבה מיתר הבנות. "אה כן, יש גם דיבורים על תוכנית טלוויזיה", היא מודיעה בהתרגשות כמעט מעצבנת. "אני כבר עושה את הקמפיין של XL, וכבר החתימו אותי לעוד עונה", משיבה לה נטלי, "אז אין לי כל כך זמן לשום דבר, מה גם שאני לומדת משחק עכשיו אצל...". "גם אני לומדת משחק, אצל גלית רוזנשטיין המלהקת", קוטעת אותה מעיין.

   

  מה שאתן עושות פה זה לא באמת משחק, אתן יודעות.

   

  נטלי: "זה הכי משחק, אנחנו נכנסות לדמות. נראה לך שאנחנו ככה גם במציאות? בהתחלה כשהגעתי נורא שמרתי על עצמי, אבל היום אנחנו הרבה יותר פתוחות. היה איזה קטע שרצו שנלקק סוכריות על מקל ונהיה סקסיות, אז ג'ני ואני התנשקנו בשידור. זו היתה הפתעה, אף אחד לא ציפה לזה".

   

  מה?

   

  ג'ני, שהתחתנה לפני ארבעה חודשים עם מנכ"ל חברת פרסום, טל סנדרוני, מאשרת: "כן, זה היה מטורף".

   

  מה, עם לשון והכל?

   

  מעיין: "כן, עם הכל. ככה זה פה, אנחנו משוחררות, לא מפחדות לצחוק על עצמנו ולעשות דברים. אני שחקנית, אני ממש לא כזו גם ביום יום, זה תפקיד".

   

  אתן מנעימות את זמנם של שלושה גברים מפוקפקים. עם מי הכי נעים לכן?

   

  ג'ני: "אני הכי אוהבת את דודו, כי לדעתי יש לי קשר מיוחד איתו. אני יכולה לבוא אליו עם כל בעיה או הצעה, תמיד הוא יקשיב, קל לפתוח בפניו את הלב. אנחנו נוסעים הרבה פעמים ביחד הביתה במונית ויוצא לנו לדבר".


  הבכיפים. "שחר הכי קופצני" (צילום: אלדד רפאלי)

   

  מעיין: "שחר הוא הכי קופצני ואנרגטי ומתנהג ביומיום כמו בתוכנית. אינטראקציה בינינו זה תמיד אהבה וחיבורים וכיף, אין דיסטנס. דודו נראה אדיש ואפאתי, אבל הוא מפרגן, יודע לתת ביקורת בונה, נותן טיפים במשחק. פעם נתנו לי לחקות אותו, פשוט הסתכלתי עליו ונתתי קטע אדיר. אבי לא מטומטם כמו שהוא משחק בתוכנית, הוא אינטליגנט".

   

  ממי מבקשים חתימות?

  כיאה לכוכבניות שרק עכשיו מגלות אילו גלים של הערכה מעוררת האמנות שלהן, הבנות מתכתשות בעליזות מי מהן זכתה לגילויי הערצה מדהימים יותר. המסקנה: למקומונים יש מצוקת שערים. בהמשך, הן יתעקשו לחשוף פרטים אינטימיים כדי להצטייר כמשוגעות ונועזות, זו על חשבון זו. המסקנה: ביפ מחלק תווי קנייה לחנויות לאביזרי סקס.

   

  מעיין: "אנשים בטירוף עלינו, מבקשים חתימות, מבקשים להצטלם איתנו. לפני כמה ימים בא אליי ילד וביקש שאני אחתום לו על היד!".

   

  ג'ני: "אני מכפר סבא, וכבר כמה פעמים שמו אותי בשער של המקומון. כשאני מגיעה לבקר את אמא שלי שם, עושים לי ממש כבוד גדול. הלכתי לקנות נעליים ועשו לי הנחה, כאילו אני ראש הממשלה".

   

  נטלי: "מה, ובצפון זה לא ככה? הבנות באו לבקר אותי והלכנו למסעדה. ישר הוציאו לנו עוגות, פתחו שולחן, הביאו לנו קינוח, עוגת שוקולד חמה, היה רשום בשוקולד 'בכיף'".

   

  האווירה בחדר קלילה עד כאב, והבנות עושות רושם של מי שחיות במסיבת פיג'מות תמידית, אבל משתדלות נון סטופ להבליט את עצמן גם כשזה בא על חשבון מישהי אחרת, קוטעות אחת את השנייה והכל במעטה של חיוך מסנוור ופרגון צבוע, כמו שמנדבת אחר כך מקורבת לשלישייה.

   

  אנחנו כבר באזור כוס הוודקה השלישית של הבנות. השיחה מתחממת ועוברת לפסים אישיים וסקסיים יותר.

   

  נשיקות לסביות, מכות בטוסיק, רמיזות מיניות, נראה שאתן לא מתביישות בכלום.

   

  ג'ני: "לא ממש, אני מתה על דילדואים".

   

  מה אמרת?

   

  ג'ני: "כן, מה הבעיה עם זה?".

   

  אבל את נשואה.

   

  ג'ני: "אז מה? צריך לגוון!".

   

  אז את גם עם בעלך וגם עם הדילדו?

   

  ג'ני: "כן".

   

  ביחד?

   

  ג'ני: "כן, זה הכי כיף".

   

  תני לי לנחש, בעלך לא מת על זה.

   

  ג'ני: "נראה לך? אין מה לעשות, הוא התרגל".

   

  מעיין לא מוכנה שג'ני תוכתר כמלכת הקינקיות ומתערבת: "וואי וואי, אם זה מפתיע אותך אז אתה ממש לא צריך לדבר איתי, אתה לא מבין בכלל איזה דברים עשיתי".

   

  מה למשל?

   

  מעיין מחייכת: "בוא נגיד שדברים נכנסו לכל מקום".

   

  שמע ישראל. תגידו, אין פה קנאת ציצי בין הבנות?

   

  נטלי: "אנחנו עם סיליקון".

   

  ג'ני: "אני בלי, טבעית לגמרי".

   

  נטלי: "חושבים שעשיתי שפתיים, כי אני כל הזמן עושה... נו... איך אומרים את זה?".

   

  משרבבת?

   

  "לא, מוצצת".

   

  אוי ויי זמיר. יודעת מה? שיהיה לך בכיף.

   

  "לילה בכיף", ראשון־חמישי, 22:30, ערוץ ביפ

   

  • עוד כיף עם הבכיפיות בגליון פנאי פלוס החדש

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הבכיפיות. מסתדרות מצוין?
  צילום: גיא גלעד
  לאתר ההטבות
  מומלצים