שתף קטע נבחר

העליון האריך את עיכוב מעצרו של רייפמן

עד לדיון נוסף בעניין שיתקיים ביום שלישי. רייפמן נדרש להעביר את כל מניותיו באמבלייז לידי המנהל המיוחד עד יום שני בשעה 11:00. רייפמן: "סוף סוף שומעים דברים של צדק, אנחנו נכנסים לתהליך אמיתי של עבודה משותפת"

בתום דיון שנערך בבקשת אלי רייפמן לעיכוב מעצר שהוטל עליו, האריך שופט בית המשפט העליון, חנן מלצר, את עיכוב מעצרו עד לדיון נוסף שיתקיים ביום שלישי. לאחר עיון בבקשה ולאחר דיון שנערך בין הצדדים, הודיעו הצדדים השונים כי הם מוכנים להגיע להסכם.

 

 

המכתבים שאותם הציג רייפמן אתמול ל-41 הנאמנים תוקנו היום, ונשלח לנאמנים מכתב נוסף, בו נאמר כי ניתן צו על ידי בית המשפט המחוזי בתל אביב על פיו כל המניות המוחזקות על שם רייפמן יועברו מיידית בכתב לידי המנהל המיוחד.

 

השופט קבע כי הנאמנים יתנו תשובה לפניות עד יום שני הקרוב בשעה 11:00 בבוקר, ויאשרו עד אותו מועד כי ניירות ערך שנמצאו בידיהם ושהיו רשומים על שם רייפמן או בעבורו - הרישום בהם אכן הועבר על שמו של המנהל המיוחד.

 

עוד קבע השופט מלצר כי רייפמן ימסור עד יום ראשון בשעה 18:00 תצהיר שבו יפרט את כל המניות שבבעלותו ובהחזקתו ויחלק את הבעלות על פי מיטב ידיעותיו למניות הרשומות על שמו במישרין או בעקיפין, וכן מניות או אופציות המוחזקות בעבורו על ידי צדדים שלישיים. בנוסף יציין רייפמן אילו שעבודים קיימים על המניות ויצרף מסמכי שעבוד אם קיימים. ביום ג' יתקיים דיון נוסף בבקשה, ועד אז יוארך צו עיכוב הביצוע.

 

בסוף החלטתו פנה השופט מלצר לרייפמן, ואמר לו: "עד כאן שבת הגדול". במהלך הדיון אף אמר מלצר כי המטרה היא לא להכניס את רייפמן לכלא, אלא להביא למימוש הצו.

 

לאחר הדיון אמר רייפמן ל-ynet: "סוף סוף שומעים דברים של צדק, רציתי לקיים את הצווים של בית המשפט ורציתי שיבינו שזהו נושא מורכב. אנחנו סוף סוף נכנסים לתהליך אמיתי של עבודה משותפת. אני מתחייב לתוצאה, הדבר לא יכול לקרות בדקות. אני מאוד מרוצה מהחלטתו של השופט, זוהי פעם ראשונה שמישהו מקשיב לי. זהו הליך צדק, לא היה לו רצון להעניש והשופט בעצם ביטא את הרצון לקדם את הנושא".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים