שתף קטע נבחר

אישום: 4 שנות התעללות בבית משפחת האומנה

בן 15 מהדרום נאשם שהתעלל בילד שהתגורר בבית משפחתו מאז היה בן חמש, וביצע בו שורה ארוכה של מעשי סדום ומעשים מגונים. כן איים עליו שאם יספר על המעשים - יהרוג אותו

בית משפחת האומנה התברר כמרתף עינויים. כתב אישום שהוגש היום (ד') לבית המשפט המחוזי לנוער בבאר שבע חשף התעללות קשה בילד שהתגורר במשפחת אומנה, מאז היה בן חמש. בן לאותה משפחה מהדרום, נער בן 15, חשוד שביצע שורה של עבירות מין ומעשי התעללות בילד.

 

על פי כתב האישום, מסכת ההתעללות, שכללה מעשי סדום, מעשים מגונים ואיומים, החלה עם הגעת הילד יחד עם אחיו לבית המשפחה, כשהיה בן חמש, ונמשכה ארבע שנים.

 

על פי המתואר בכתב האישום, בתחילה נהג הנאשם לבצע בילד מעשים מגונים, וכאשר החל את לימודיו בכיתה ג' החל לבצע בו גם מעשי סדום. את המעשים ביצע גם כאשר הילד ישן בחדרו יחד עם אחיו. הנאשם נהג להיכנס לחדר, מפרט כתב האישום, להכניס אותו מתחת לערימת בגדים ולבצע בו מעשי סדום תוך שהוא סותם את פיו על מנת למנוע ממנו לצעוק לעזרה. בין היתר איים על הילד כי אם יספר למישהו על המעשים שביצע בו - יהרוג אותו.

 

עוד מתאר כתב האישום, כיצד למרות שהילד התנגד למעשיו של הנאשם ואף ניסה לברוח ממנו, היה הנאשם תופס אותו ומכה אותו. כתוצאה מכך, חי בפחד מתמיד כה גדול שלא סיפר לאיש על שאירע לו. רק לאחר שהוגשה תלונה למשטרה על ידי אגף הרווחה, שאנשיו הבחינו בשינויים במצב רוחו של הילד, הופסקה מסכת ההתעללות.

 

הילד נחקר על ידי חוקרת ילדים יחד עם אחותו ואחיו. משטרת העיירות פתחה בחקירה, ועצרה את הנאשם. היום הוגש נגדו כתב אישום חמור על ידי פרקליטות מחוז דרום.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים