שתף קטע נבחר

גינדי מחפשת קונה למתחם דרום הקריה?

החברה קיימה פגישה עם קבוצת הרכישה של מוטי פלד וג'קי סוויסה וקיבלה פניות מקבוצות נוספות לגבי המתחם בת"א. קבוצת הרכישה: רק איחלנו שנה טובה

הרהורי חרטה או גינוני נימוסים? יומיים בלבד לאחר שחברת גינדי החזקות זכתה במכרז דרום הקריה  בת"א, מסתמן כי החברה מתחילה לאותת לקבוצות הרכישה כי היא פתוחה להצעות למכירת המתחם כולו או חלקים ממנו. בימים האחרונים נפגשה הקבוצה עם קבוצת הרכישה בהובלת מוטי פלד וג'קי סוויסה וככל הנראה קיבלו מהם הצעה למכירת חלק מהמתחם.  

 

כמו כן, ל"כלכליסט" נודע כי קבוצות רכישה נוספות פנו אל החברה ולא נענו בתשובה שלילית. גורם בשוק העריך, כי על רקע הצעתה הגבוהה יתכן ובחברת גינדי החזקות נבהלו ממימדי הפרויקט ויעדיפו לשלב קבוצת רכישה אחת או אף יותר מכך בפרויקט.

 

אותו גרם אמר כי מבחינה חוקית גינדי החזקות יכולה למכור את המתחם כל עוד תחזיר את דמי הערבות שנתנה למינהל בגובה של 20 מיליון שקל. כלומר אם קבוצות הרכישה יהיו מעוניינות בפרויקט מחירו יעלה ויתחיל ב-456 מיליון שקל.  

 

בחברת גינדי סירבו להגיב לנושא. מקבוצת הרכישה של מוטי פלד וג'קי סוויסה נמסר כי הפגישה התבצעה כדי לברך את גינדי על הזכייה ולאחל להם שנה טובה.

פורסם לראשונה 16/09/2009 18:33

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמייה של מתחם דרום הקריה
מומלצים