שתף קטע נבחר

אלי רייפמן לא יבלה את החג בכלא

שופט העליון חנן מלצר דחה ליום שני את ההחלטה בעניין שליחתו לכלא בשל ביזיון בית המשפט. מלצר נימק את הדחייה באילוצים של ביהמ"ש

ההחלטה בעניין מאסרו של איש העסקים, אלי רייפמן, בשל ביזיון בית משפט, שהייתה אמורה להתקיים היום (ה'), נדחתה ליום שני לאחר החג. כך קבע שופט בית המשפט העליון, חנן מלצר.

 

בהחלטת הדחייה שכללה שורה אחת בלבד נרשם כי עקב אילוצים ביומנו של בית המשפט, נדחה השימוע לאחר החג.

 

רייפמן העביר היום לבית המשפט הודעה בה הוא מתחייב לבצע ללא דיחוי את העברת המניות. לשם כך, נכתב, הצליח לשכנע את יו"ר דירקטוריון אמבלייז, לקבל החלטה בנושא באמצעות כינוס ישיבת דירקטוריון טלפונית, המורה לנאמנים לחשוף את המניות. לדברי עוה"ד דורון אפיק ושלומי תורג'מן המייצגים את רייפמן, הדירקטוריון התכנס ואישר את הבקשה להורות לבנקים ולברוקרים המחזיקים לטענת רייפמן במניות לדווח מיהם בעלי המניות הסופיים המחזיקים בשרשור המניות.

  

במהלך הדיון שהתקיים ביום שלישי השבוע בבית המשפט העליון, ביקש רייפמן לדחות במספר חודשים את העברת מניותיו באמבלייז למנהל המיוחד, עו"ד איתן ארז, בקשה שנדחתה על ידי השופט. במהלך הדיון ניסה השופט ללא הצלחה להבין מה עלה בגורל המניות, אותן היה אמור רייפמן להעביר לפני כחודש וחצי.

  

הדיונים בעליון מתנהלים בשל עיכובים שרייפמן מקבל לצו המאסר שניתן כנגדו בשבוע שעבר על ידי שופטת ביהמ"ש המחוזי בת"א, ורדה אלשייך.


פורסם לראשונה 16/09/2009 21:24

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עיכובים חוזרים ונשנים בביצוע צו המעצר. רייפמן
צילום: ירון ברנר
מומלצים