שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  לקראת החגים: שינויים בלוח הזמנים של הרכבת
  קווי הרכבת ברחבי הארץ יפעלו בחגי תשרי על-פי לוח זמנים מיוחד, שמפרסמת הרכבת. את העומסים הצפויים בתקופת החגים, מתכוונים ברכבת לפתור באמצעות תגבור חלק מהקווים
  רכבת ישראל מפרסמת את לוח הזמנים בתקופת חגי תשרי: ראש השנה, יום כיפור, סוכות ושמחת תורה. "ככלל", כך מסבירים ברכבת, "בערבי חג תופעלנה הרכבות בהתאם ללוח הזמנים של ימי שישי, ובמוצאי חג תופעלנה הרכבות בהתאם ללוח הזמנים של מוצאי השבת".

   

  לפניכם זמני הפעילות של הרכבת בתקופת החגים, כפי שנמסרו מרכבת ישראל. עם זאת, לקבלת עדכונים בנוגע לשעות הפעילות המדויקות של הקווים השונים, מומלץ לפנות למודיעין הרכבת: *5770 בטלפון או www.rail.co.il.

   

  ראש השנה 

  מחר (ו', 18.9), ערב ראש השנה, יפעלו הרכבות על-פי לוח הזמנים הרגיל של ימי שישי. עם זאת, ברכבת אומרים כי יופעלו מספר רכבות נוספות, לצורך תגבור. במוצאי החג (יום שבת, 19.9), לא תהיה תנועת רכבות, וכל תחנות הנוסעים ברחבי הארץ יהיו סגורות.

   

  תנועת הרכבות תתחדש ביום ראשון בערב (20.9). הקווים יופעלו על-פי לוח הזמנים של מוצאי שבת, כאשר בכוונת הרכבת לתגבר מספר קווים בהתאם לצורך. ביום שני (21.9), יופעלו הרכבות על-פי לוח הזמנים של ימי ראשון.

   

  יום כיפור 

  הרכבות בערב יום כיפור (יום א', 27.9) יפעלו בלוח זמנים שונה מהרגיל: עד השעה 11:00, יופעלו הקווים על-פי לוח הזמנים של ימי שישי. לאחר מכן, תנועת הרכבות תצומצם בהדרגה, ותסתיים מוקדם מהרגיל. לעדכון לגבי שעות הפעילות המדויקות של כל קו, יש לפנות למודיעין הרכבת.

   

  תנועת הרכבות לא תתחדש במוצאי יום כיפור (יום ב', 28.9), וכל תחנות הנוסעים יישארו סגורות. ביום שלישי (29.9) יחזרו ברכבות לפעול, על-פי לוח הזמנים של ימי ראשון.

   

  סוכות ושמחת תורה 

  בערב סוכות (יום ו', 2.10) יפעלו קווי הרכבת על-פי לוח הזמנים של ימי שישי. יש לזכור כי ב-27.9 יונהג בישראל שעון חורף, ולוח הזמנים של הרכבת יופעל בהתאם. ברכבת גם מציינים כי בערב סוכות יתוגברו מספר קווים. במוצאי החג (יום שבת, 3.10) יפעלו הרכבות על-פי לוח הזמנים הרגיל של מוצאי שבת (בתקופת שעון חורף).

   

  בחול המועד סוכות - ראשון (4.10) עד חמישי (8.10) - תפעל רכבת על-פי לוח הזמנים הרגיל, אך מספר קווים יתוגברו בהתאם לצורך. בערב שמחת תורה
  (יום ו', 9.10), הרכבות יפעלו על-פי לוח הזמנים הרגיל של ימי שישי, ובמוצאי שמחת תורה (יום שבת, 10.10) תפעל הרכבת על-פי לוח הזמנים הרגיל של מוצאי שבת (בתקופת שעון חורף). פעילות הרכבות ביום ראשון (11.10) תתקיים בהתאם ללוח הזמנים הרגיל של ימי ראשון.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ערב חג - כמו שישי, מוצאי חג - כמו מוצ"ש
  צילום: דורון גולן
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים