שתף קטע נבחר

פעילים למען שליט ערכו ארוחת חג מול בית רה"מ

עשרות בני נוער ממטה המאבק לשחרור החייל החטוף התכנסו מול ביתו של בנימין נתניהו בירושלים ואכלו תפוח בדבש. "אנחנו מנסים להזכיר לנתניהו, שיושב כרגע עם משפחתו לארוחת החג, שיש משפחה שיושבת בלי הבן שלה זה ראש השנה הרביעי"

ארוחת חג עצובה: כמה עשרות פעילים מ"מטה הנוער" של מטה המאבק לשחרורו של החייל החטוף, גלעד שליט, ערכו אמש (יום ו') ארוחת חג מול בית ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בירושלים. הפעילים, חילונים ודתיים, פתחו את הארוחה בדברי תורה ואמרו כי ציפו שראש הממשלה או מישהו מבני ביתו ייצא להיפגש איתם. משפחת שליט לא השתתפה באירוע.

 


שולחן החג במאהל המחאה (צילום: גיל יוחנן)

 

"אנחנו מנסים להזכיר לנתניהו, שיושב כרגע עם משפחתו לארוחת החג, שיש משפחה שיושבת בלי הבן שלה, וזה כבר ראש השנה הרביעי מאז שגלעד נחטף לעזה", אמר אמיר גולדשמיט, תושב פסגת זאב, שהשתתף באירוע. "בוודאי שמצבו של גלעד עצמו קשה אף יותר. אנחנו לא חוגגים, אלא מחכים לתוצאות ועשייה". גולדשמיט הדגיש באירוע את חשיבות גיוס דעת הקהל.

 

בשנים קודמות ערכו פעילי "מטה החברים של גלעד" ארוחות מול בית ראש הממשלה בערב ראש השנה ובליל הסדר. שלשום העבירה משפחת שליט חבילה לעזה, בתקווה שאנשי החמאס יעבירו אותה לגלעד. בתמורה הועברו כ-100 חבילות ממשפחות אסירי חמאס לקרוביהם הכלואים בארץ. העברת החבילות לאסירים עוכבה בעקבות בקשה שהפנו נפגעי טרור לשירות בתי הסוהר.

  

אביו של גלעד, נועם שליט, אמר במהלך באירוע העברות חבילות החג במעבר ארז: "אנחנו עומדים כאן, ערב ראש השנה שגלעד 'יחגוג' במרתפי חמאס בעזה. ראינו גם את משפחות הפלסטינים שמחכות שבניהם ישובו, ומקווים שגם הם יצליחו להפעיל לחץ על המנהיגים שלהם, לסיים את הפרשה האומללה הזו, את הסיוט שלהם שנמשך כבר יותר משלוש שנים".


פורסם לראשונה 18/09/2009 21:43

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מחכים לגלעד
צילום: גיל יוחנן
מומלצים