שתף קטע נבחר

נמל תל-אביב יעוצב כמו הטיימס סקוור בניו יורק

רוצים לפגוש את החברים מ"התפוח הגדול"? הפנינג בנמל יאפשר לראות את הנעשה בכיכר הטיימס ולדבר עם הנמצאים שם. דובר עיריית תל-אביב: "הפרויקט יחבר בין הערים"

 

הטיימס סקוור ממנהטן "מגיע" לנמל תל-אביב במסגרת שיתוף פעולה יוצא דופן של עיריית תל-אביב ושל חברת בזק שנועד לציין הן 100 שנה לעיר והן את השקת הטכנולוגיה החדשנית NGN של בזק.

 

על פי התוכנית, במהלך חול המועד סוכות, בין 6 ל-8 באוקטובר, ייערך בנמל תל-אביב הפנינג ענקי שבמסגרתו יעוצב הנמל כמו הטיימס סקוור בניו-יורק. באמצעות מסכי ענק שיוצבו בנמל ובטיימס סקוור יוכלו הבאים לראות בשידור חי את המתרחש בצד האחר של כדור הארץ ולשוחח עם הנמצאים במקום.

 

מדובר בפרויקט מולטימדיה חדשני. אלה שיבואו לנמל יוכלו לפגוש בזמן אמת, דרך מסכי הענק, את חבריהם או את בני משפחותיהם שיגיעו לטיימס סקוור בניו-יורק ואף לשוחח איתם.


טיימס סקוור, נמל תל אביב: כך זה ייראה (תמונת הדמייה)

 

בשלושת ימי ההפנינג יוצבו המסכים בנמל משעות הצהריים עד לשעות הלילה ויאפשרו לראות את המתרחש באותו זמן בניו-יורק. במקביל יתקיימו במקום פעילויות שונות, מופעים, שיעורי יוגה, שיעורי בישול, הפעלות לילדים וכן שירה בציבור. את השירה תוביל מניו-יורק הזמרת עינת שרוף.

 

"הטכנולוגיה החדשה מאפשרת חיבור ותקשורת בין כל קצות העולם בצורה המהירה, הנוחה והיעילה ביותר הקיימת כיום", אמר רן גוראון, סמנכ"ל השיווק של בזק.

 

"לא אחת משווים את תל-אביב לניו-יורק", אמר הלל פרטוק, דובר עיריית תל-אביב. "הפרויקט הזה יחבר בין הערים ויביא את טיימס סקוור לנמל תל-אביב ולהפך".

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום איי פי
הטיימס סקוור בניו יורק. יעשה עלייה בקרוב
צילום איי פי
מומלצים