שתף קטע נבחר

דרור אלפרון נחת אחרי טיול בתאילנד - ונעצר

במהלך שהותו של דרור אלפרון בחופשה, התקבל מידע לפיו הוא קשור לחשדות של סחיטה באיומים בפרשה בה הוגש כתב אישום נגד אחיו. הוא נחת בנתב"ג - ונעצר עם רדתו מהמטוס

מהחופשה בחוף - לתא המעצר. דרור אלפרון נעצר הבוקר (יום ג') בחשד לסחיטה באיומים. אלפרון, שחזר מטיול בתאילנד, נעצר בנתב"ג - ומשם נלקח לחקירה במשטרה. הוא חשוד בסחיטה באיומים באותו תיק בו נעצר אחיו אלעד ובן משפחה נוסף.

  

אלפרון יצא לתאילנד לפני כשלושה שבועות, לאחר שקיבל אישור מהמשטרה לנסוע עם חברתו. במהלך שהייתו בחו"ל התקבל במשטרה מידע, לפיו הוא קשור לחשדות של סחיטה באיומים, ולכן הוא נעצר. ככל הנראה, עוד היום הוא יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.

 

דרור אלפרון נידון במרס ל-10 חודשי מאסר בפועל בגין סחיטה באיומים של מארגן מסיבות. לפני כשנה, ביום שבו הוגש נגדו כתב אישום בפרשה, נרצח אביו יעקב אלפרון בפיצוץ מכוניתו בדרך נמיר בתל-אביב.  

 

לפני כשבוע הוגש כתב אישום נגד אלעד אלפרון,

אחיו ובן משפחה נוסף על סחיטה באיומים וניהול הימורים. השניים נאשמים כי סחטו צעיר שלווה מהם כסף לצורך הימורים באינטרנט ונהג מונית. לפי כתב האישום, הקטין אמר לנהג מונית שהתקשה להחזיר לו חוב: "אני הולך להסתבך, אבל אתה תקבל את המכות של החיים שלך". 

 

על פי כתב האישום, אלעד אלפרון והנער בן ה-17 סחטו אנשים, כאשר הנער הוא "הרוח החיה" מאחורי העבירות. הקטין נאשם כי הלווה סכום של 60 אלף שקלים לנהג מונית שנקלע לחובות, אך כשהנהג לא עמד בהחזרת החוב, איים עליו הנער: "היום זה יהיה הסוף שלך. תזכור, אני נשבע לך בספר התורה שאני שורף אותך".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עופר עמרם
דרור אלפרון
צילום: עופר עמרם
מומלצים