שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  תלונה: רופא עישן בביה"ח - ותקף פקחית שהעירה
  בעקבות תלונות רבות, החליטו בעיריית אשקלון לאכוף את איסור העישון בבית החולים ברזילי. היום ניגשה פקחית לגינקולוג שעישן ללא הפרעה וביקשה ממנו לחדול. היא התלוננה במשטרה: "הוא צרח 'אני אראה לך' וטילטל אותי בחוזקה"

  הסיגריה כנראה לא הרגיעה אותו. פקחית בעיריית אשקלון התלוננה היום (ה') כי רופא גינקולוג בכיר בבית החולים ברזילי באשקלון תקף אותה והתנהג באלימות כלפיה - כשכל "חטאה" היה שביקשה לרשום לו דו"ח על כך שעישן במקום ציבורי בתוך בית החולים. "הרופא צרח וטילטל אותי בחוזקה", התלוננה הפקחית במשטרה.

   

  בעיריית אשקלון החליטו באחרונה לאכוף באופן מוגבר את האיסור על עישון במקומות ציבוריים, ובייחוד באחד המקומות שרבים התלוננו כי האיסור אינו נאכף בהם - בית החולים ברזילי. תושבים רבים דיווחו כי רופאים ומבקרים נוהגים לעשן בתוך בית החולים ללא הפרעה, מבלי שהם נענשים על כך. בעקבות זאת, החלה עיריית אשקלון לשלוח פקחים לבית החולים ולרשום דוחו"ת למעשנים.

   

  בשעת צהריים הגיעו שתי פקחיות לבית החולים, לרשום דוחו"ת למעשנים. במסדרון סמוך למחלקה לגינקולוגיה ופוריות, הן הבחינו באדם מעשן. כשהתקרבו אליו הבינו על פי בגדיו והתג שענד כי מדובר ברופא. הן אמרו לו שהוא עובר על החוק וביקשו ממנו להפסיק. מדובר ברופא ידוע, העובד גם במרכזים רפואיים במרכז הארץ.

   

  "אני אראה לך מה זה"

  "הוא לא ממש התייחס לבקשה שלנו", סיפרה הפקחית בתלונתה במשטרה, "לכן ביקשתי להוציא דף ועט כדי לרשום את פרטיו. הוא כנראה חשב שאני רוצה לרשום לו דו"ח והתחיל לצעוק עלי, אחז בי בידיים וטילטל אותי". לדבריה, הרופא צעק בין היתר "אני אראה לך מה זה",  ושאר קריאות מאיימות.

   

  עוד מתואר בתלונה, כיצד נחלצה הפקחית השנייה לעזרתה וסייעה לה להשתחרר מאחיזתו. "זה היה פשוט מפחיד", סיפרו השתיים לאחר מכן.

  הן מיהרו לעדכן את מנהל הפיקוח בעיריית אשקלון, שלומי ברששת, וזה הגיע במהירות למקום.

   

  ברששת, שעד לאחרונה שירת במשטרה, מיהר יחד עם הפקחית לתחנת המשטרה כדי להגיש תלונה נגד הרופא. "אנו רואים זאת בחומרה רבה", הוא אומר. "אנו מצפים מכל אדם שיתייחס לפקחים העושים מלאכתם באופן הגון, ובוודאי כאשר מדובר ברופא - שמבין את חומרת העישון בכלל, ועוד בין כותלי בית החולים. אנו מקווים שהמשטרה תפעל בחומרה בעניין".

   

  במשטרה אמרו כי התלונה הוגשה והיא תיבדק. בבית החולים ברזילי סרבו להתייחס לעניין, ורק מסרו כי "אכן נודע לנו על כך, ואנו בודקים את הנושא".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "תלונה: רופא עישן בביה"ח - ותקף פקחית שהעירה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  בית החולים ברזילי. תושבים רבים התלוננו
  צילום: דודו אזולאי
  מומלצים