שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  למה היא באמת מתכוונת? מילון אלטרנטיבי

  יצאתם כבר שלוש פעמים, הפגישה תמיד זורמת אבל נחתמת יחסית מוקדם, בפיהוקים שלה. היא אמנם צריכה לקום לעבודה למחרת, אבל אם היית גבר חלומותיה היא היתה מוכנה לוותר על שינה. כמו בכביש, גם ביחסים, רצוי תמיד לקרוא תמרורים ושלטים

  אז יצאתם לכמה פגישות, היה באמת נחמד. בראשונה הוא התעקש לאסוף אותך למרות שאת בכלל בכיוון השני, יצאתם לשתות כוס יין, ערך לך ראיון קצר ושחרר אותך לדרכך. בשנייה הלכתם לאכול משהו קליל ובשלישית הוא הזמין מקום במסעדה שדרוש להזמין בה מקום. הפגישה הרביעית היתה אמורה להיות סרט, הופעה, או על פי התסריט האופטימי (שלו) - די.וי.די. אבל כשאת רואה את השם שלו על הצג אין בך טיפת התרגשות, גם לא ציפייה, אם כבר אכזבה מכך שהוא התקשר בדיוק מתי שהיה אמור להתקשר.

   

  הוא בחור נחמד, יש לו עבודה נחמדה והוא נראה נחמד. הכל נורא נחמד, ועדיין זה לא מספיק. זהו אכן המצב, בו את יוצאת עם מישהו שיש בו הכל, אבל אין בו כלום. והוא? אין לו מושג. מבחינתו, את רוצה להיפגש, את מחייכת לאורך הדייט, את קשובה ומשתתפת בשיחה ואת רוצה להיפגש שוב. מבחינתו את מעוניינת. לא, הוא לא קורא את המחשבות שלך ואין לו מושג שכנראה בקרוב תזרקי אותו, ואז בכלל לא תביני איך הוא לא שם לב.

   

  אולי זה המקום לנסות ולהציג מילון אלטרנטיבי לתקופת הדייטים, מילון הסבטקסט אם תרצו. סביר להניח שזה לא יגרום לגברים להבין נשים יותר טוב, אבל אולי יגרום להם להבין יותר מה הן אומרות, או יותר נכון - מה הן לא אומרות.

   

  "הבטחתי לחברה שלי שאצא איתה היום"

  יצאתם כבר פעם או פעמיים, היה נחמד מאוד. אתה מתקשר להזמין אותה לצאת שוב אבל ביום ראשון יש לידיד טוב שלה יום הולדת, ביום שני לחברה מהעבודה וביום שלישי היא פשוט הבטיחה לחברה שלה שהיא תצא איתה כי הן כבר לא התראו המון זמן (כלומר- שבוע) וגם עוברת עליה תקופה קשה. אז יכול להיות שהיא עסוקה, אבל אם היא עסוקה יותר משלושה ימים ברצף ומעדיפה לראות חברה וללכת לכל מיני ימי הולדת במקום להיפגש עם הבחור איתו היא צריכה לבחון אפשרות לזוגיות, היא בעצם מתכוונת שכנראה היא כבר החליטה בינה לבין עצמה שהזוגיות לא תהיה איתך.

   

  "אני מעדיפה שניפגש פה באזור"

  יצאתם כבר שלוש או אולי ארבע פעמים, הפגישה תמיד זורמת אבל נחתמת יחסית מוקדם, בפיהוקים שלה. היא אמנם עובדת וקמה מוקדם, אבל אם היית גבר חלומותיה היא היתה מוכנה לוותר על כמה שעות שינה. על אף זאת, הפעם אתה מזמין אותה לביתך לארוחת ערב וסרט. היא מעדיפה שלא לבוא, מתרצת את זה בכך שהיא מעדיפה להיפגש באזור שלה (אבל לא בביתה, חלילה) ורוצה שוב לשבת בבית קפה. נראה שלא מדובר בריסון המשיכה החייתית שיש לה כלפיך, וגם לא בגבולות שהיא מציבה לעצמה, אלא פשוט בהיעדרות משיכה שכזו. עם הבחור האחרון שהיא יצאה איתו היא שכבה בדייט הראשון.

   

  "יין אדום נורא מעייף אותי"

  תוך כדי הפגישה אתה מבחין שהשיחה קצת תקועה ושהיא, איך לומר, בוהה בחלל. אתה שואל אותה אם הכל בסדר והיא מהנהנת ומחייכת, ואז מפהקת. בפעם השלישית בחמש הדקות האחרונות. אתה שואל אותה אם היא עייפה ופתאום עיניה נפערות. "מאוד!" היא משיבה לך. אתה אומר לה שדווקא כשאספת אותה היא נראתה ממש אנרגטית. "זה היין. יין אדום ממש מעייף אותי... נזמין חשבון?". דרך אגב, יין אדום נחשב גם מעורר ידוע של הליבידו. כנראה זה אתה שמרדים אותה.

   

  "תצא עם החברים שלך!"

  נפגשת עם בחורת חלומותיך, ואז יצאת למילואים של שבועיים. התקשרת, שלחת לה הודעות, ובאופן עקרוני שמרת על קשר. כשחזרת החברים שלך החליטו לעשות 'ערב גברים'. אתה חושש שהבחורה שכבר ראית את עצמך מקים איתה בית תחמוק מבין ידיך, מעדיף לשמור על הגחלת ואומר לה שאתה רוצה שתצאו הערב. "מה, אתה לא עייף נורא מהמילואים?" היא שואלת. כן, עייף, אבל רוצה לראות אותך. "ומה, לא אמרת שכל החבר'ה שלך יוצאים היום?". כן, יוצאים, אבל רוצה לראות אותך. כשהיא מתחילה לדבר בשם הרצונות שלך עוד לפני שהיא בכלל מכירה אותך ('אתה צריך לישון' או 'אתה צריך לצאת עם החברים שלך') - היא כנראה מדברת בשם הרצונות שלה.

   

  "אני עוברת תקופה קשה בעבודה"

  המשפט הזה יכול להיות מוחלף בקלות גם ב: אני עסוקה נורא עם השיפוצים, עם מעבר הדירה, עם הלימודים וכדומה. היא לא אומרת את זה כדי לנתק אותך לחלוטין, כבר הזכרתי שאנחנו אוהבות להשאיר עתודות, אבל היא בהחלט מעוניינת להנמיך ציפיות. אז נכון, אולי באמת היא עברה דירה או התחילה שיפוצים וזה נורא תובעני. יכול להיות שבאמת היא בתקופת מבחנים ואין לה הרבה זמן. ועדיין, בעשר בלילה השיפוצניק כבר לא עובד, וגם הראש כבר בקושי קולט. לשכן החמוד ממול שעוזר לה להרים ארגזים היא מצליחה איכשהו להציע כוס תה באמצע היום, אבל לשבת איתך לשעה בסופו היא פשוט לא מסוגלת. כנראה שאתה פשוט לא כוס התה שלה. השכן כן.


    

  כמו בכביש, גם ביחסים, רצוי תמיד לקרוא תמרורים ושלטים. אם היא משקיעה יותר מחשבה בתירוץ מאשר בנסיונות לפגוש אותך, אז זה כנראה לא אומר שהיא צריכה זמן להתרגל, אלא שהיא פשוט לא מספיק רוצה לראות אותך - אבל גם לא רוצה לוותר על האפשרות. יכול להיות שבזמן שהיא ביטלה לך בשביל להיפגש עם חברתה שבורת הלב, שתיהן יושבות עכשיו על הבר באיזה מועדון ועיניה תרות אחרי האפשרות הבאה. אותו אחד שהיא באמת תרצה, ומי יודע, אולי הוא לא ירצה אותה.


   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "מה, אתה לא עייף נורא מהמילואים?"
  צילום: ablestock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים