שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מיכאלה

  ימים ג'-ד'

   

   

   

   

   

   

  יובל קובע פגישה עם מלייקה. הניתוח של גרשון מסתבך ועליזה מודאגת מאד. דורין מקבלת טלפון מהשוטרים, המחפשים את רענן בעקבות מידע שקיבלו עליו מגרשון, ומבינה שרענן מכר אותה ואת משה.

   

  יסמין מודיעה לילדיה שהיא ודן מתגרשים. גיא ונגה משתכרים בבר הניו יורקי, ומבלים יחד את הלילה. צבי מתוודה בפני יסמין על רגשותיו כלפיה. יובל נפגש עם מלייקה וזוכה להפתעה בעצמו.

   

  יובל קונה דירה ועובר לגור עם מלייקה, ואילו נגה וגיא עומדים לטוס להודו. דורין והלהקה מופיעים בבר, ואסי מגיעה להופעה בחברת בחור חדש ומאוהב. דוד מתחיל להרגיש את רגליו. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים

   

  אסי רוקמת תכנית שתוכיח לגיא שהיא דוברת אמת. המשטרה מבקשת את עזרת דורין בהפללת גרשון. עליזה מבהירה לאסי שקשה למצוא לגילי תורם כליה. מיקי מספרת לצבי שדן הכריח אותה לפתות אותו.

   

  רענן מכחיש שהוא מכיר את גרשון ומסתבך בשקרים. גרשון מבקר שוב את גילי בביה"ח ומגלה ששניהם בעלי אותו סוג דם נדיר. צבי מנסה לספר ליסמין על מיקי ודן. הטלפון המיוחל מ"ליטיגו" מגיע.

   

  משפחת אקריש המומה מהפצצה שהפילה מיה. מיכאלה מצותתת לשיחתם של יובל וגיא ומבינה שזכו בכסף. השוטרים משתילים אצל דורין מכשיר האזנה. יובל אומר לנגה שבכוונתו להחזיר אליו את מלייקה.

   

  גרשון מתחנן אל השוטרים שיתנו לו להגיע לביה"ח ולתרום כליה לגילי. יסמין מודיעה לדן שהיא רוצה גט. יובל מתכתב עם מלייקה בשם בדוי. רענן מגיע לדירתו של גיא כדי להיפגש עם אסי.

   

  מצבה של גילי מידרדר והרופא מודיע לעליזה שחייבים לבצע את הניתוח מייד. מיקי מסרבת לתת לדן לעזוב. אסי מגיעה לביתו של ששון ויוצאת משם עם אקדח. דן מתנצל בפני מיה ומבטיח לתמוך בה.

   


  פורסם לראשונה 14/10/2009 16:52

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים