שתף קטע נבחר

אחי הפעוטה שנדרסה למוות: "היא תישן איתנו?"

הילדה בת השלוש נמחצה על-ידי הרכב שהסיע אותה מהגן, אביה קיבל את ההודעה בארה"ב. קרובת משפחה: "היא היתה מדהימה, פשוט נסיכה. למה אלוקים עושה לנו דברים כאלה?"

זה קרה ממש מתחת לבית - פעוטה בת שלוש נדרסה למוות בירושלים כשחזרה מהגן וירדה מרכב ההסעות. במשפחתה התקשו אמש (יום ב') לעכל את הטרגדיה. אחת מהקרובות סיפרה ל-ynet כי שלושת אחיה הגדולים של הילדה המשיכו עוד לשאול: "היא תישן איתנו? היא תשחק איתנו?"

 

מבדיקת המשטרה עולה כי הרכב שפגע בה, אוטובוס זעיר, לא היה מורשה להסיע ילדים, ולא היה לו ביטוח בתוקף. הנהג המחליף, שהוציא רישיון ב-1981, צבר 31 עבירות תנועה והיה מעורב ב-10 תאונות. ברכב ההסעות גם לא היה מלווה כנדרש.


בית משפחת הילדה (צילום: גיל יוחנן)

 

לדברי קרובת המשפחה, למרות האבל הרב במשפחה משכונת רחביה אין כעס. "אנחנו לא חושבים על זה, אנחנו עדיין בשוק", היא אמרה. "אנשים צריכים פשוט להיזהר, החיים של המשפחה נגמרו. הנהג המסכן גם כן - בשביל מה להרוג? בשביל לחסוך שתי שניות?". הנהג, אגב, טען בחקירתו שלא הבחין שפגע בילדה.

 

"מלאת חיים כמו אמא שלה"

המשפחה עלתה לארץ לפני כמה שנים מארצות הברית, ולאחרונה בילתה שם בחופשה. רק לפני יומיים הם חזרו ארצה בעוד אבי המשפחה נשאר לכמה ימים נוספים. שם קיבל את הבשורה הנוראה.

"זה פשוט סיוט, ילדה בת שלוש וחצי מדהימה, מלאת חיים כמו אמא שלה", אמרה הקרובה.

 

"היא היתה הבת הראשונה והיחידה אחרי שלושה בנים", הוסיפה. "כשהיא נולדה היה כל-כך שמח. היא פשוט היתה נסיכה, שלושת הבנים טיפלו בה כמו סופגנייה. אנחנו לא יודעים ולא מבינים למה אלוקים עושה לנו דברים כאלה".

 

לדברי קרובת המשפחה, "בארצות הברית יש מודעות לנהגים ולהסעות - יש חוקים, אורות, מחסומים. בכל הסעה יש מישהו שיהיה עם הילדים ויעביר אותם את הכביש. רק פה בארץ יש כל פעם טרגדיה ועוד טרגדיה. מסכנים ההורים".


פורסם לראשונה 19/10/2009 23:45

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זירת התאונה
צילום: גיל יוחנן
מומלצים