שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "פדרמן ומזרחי לא ידעו מפרשת הכספים של מוני"

  ציון נתן, החשב לשעבר של מכבי ת"א התראיין לגלי צה"ל וסיפר: "אם נעשו כל הדברים שמתפרסמים, לא ידעתי עליהם. אני או שמעון לא היינו נותנים יד לזה. אמרו שלא הייתי בלוויה? זה שקר"

  פרשת הכספים של מוני פנאן ממשיכה להכות גלים. ציון נתן, החשב לשעבר של מכבי תל אביב, התראיין בצהריים (ה') לתכנית 'עושים ספורט' בגלי צה"ל והתייחס לכל הפרסומים סביב ההתנהלות הכספית של המנהל לשעבר של הקבוצה.

   

  "הבנאדם עדיין לא נקבר וכבר כל העיתונים התחילו לכתוב", אמר נתן והמשיך "אם נעשו דברים כמו כל מה שנכתב בתקשורת, זה לא נעשה על ידי ולא במשרד שלי. לא חשדתי, לא שמעון מזרחי ולא דייויד פדרמן ידעו מזה, אני מוכן להתחייב. הייתי לידו, ראיתי איך הוא עובד, אם זה נעשה - זה נעשה במסתור. אני או שמעון לא היינו נותנים יד לזה. איך אפשר לאשר דברים כאלה?"


  מזרחי פדרמן. נתן: "אם זה נעשה - זה נעשה במסתור" (אורן אהרוני)

   

  החשב לשעבר התייחס לדיווחים אודות החובות שפנאן השאיר: "אני לא יודע אם נשארו לו חובות. החזרנו את כל החובות, הוא שם את כספו ברגע שכולם ישבו מהצד והסתכלו. מדברים על קופה הקטנה של מוני - שם בסך הכל היו הוצאות וכשהיו שני אנשים שחתמו על הקבלות ועל הצ'קים, זה הכל".

   

  נתן הוסיף: "אומרים שלא הייתי בלווייה? בטח שהייתי! אני כל היום עם המשפחה, אני לא בבור ולא מסתתר. מוני עבד אצלי, אבל היינו כמו חברים. הוא לא היה שותף שלי ולא בעל הבית, אני הייתי הבעלים בחברה. כל החובות שיש לחברה הזו הם 100 אלף שקלים לבנק, ואני אחזיר את זה".

   

  "עבדתי שם 30 שנה, אומרים שהיו בעיות עם דייויד פדרמן? הוא הציל את מכבי ת"א. מוני היה כולו נתינה, למה אתם עושים לו את זה? הוא גמר את כל הכסף שלו במכבי, הילדים נשארו בלי כלום. היה לו הכל, והוא השליך את הכל".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים