שתף קטע נבחר

בעקבות הלחץ החרדי: פוקס מסירה שלטים מאילון

המגזר החרדי זעם על שלטי החוצות של רשת FOX, בהן נראו בר רפאלי ונועם טור כשרק שמיכה מכסה את פלג גופם העליון. התגובה החרדית התקיפה - שגם פורסמה ב-ynet - גרמה לרשת להחליף את התמונות שבשלטים

הסערה החרדית עשתה את שלה: במגזר החרדי זעמו על שילוט החוצות עם תמונתם של בר רפאלי ונועם טור, שרק שמיכה "זרוקה" מכסה את פלג גופם העליון ויצאו בקמפיין נגד "תמונות השחץ". בעקבות התגובה החרדית החריפה, שאף פורסמה ב-ynet, החליטה היום (ב') רשת FOX להחליף את תמונות הענק בשלט בצילומים אחרים מקמפיין החורף של החברה.


התמונה הצנועה שהחליפה את הצילומים המסעירים 

 

בהודעה שפירסמה היום החברה נכתב כי "FOX החליטה להחליף את התמונות שהופיעו בשילוט לה-גווארדיה בשל מספר פניות שהגיעו לרשת בימים האחרונים. למרות שמדובר בפניות בודדות, החליטה

הרשת להתחשב בהן, מעצם היותה רשת אופנה הפונה לכלל הציבור ולכל המגזרים".

 

ב-FOX ביקשו לשלוח מסר של פיוס אל החרדים, והוסיפו: "חשוב לציין שגם בפרסום הקודם לא היתה הייתה כל כוונה לפגוע באיש, ובמידה ומישהו נפגע, אנו מצרים על כך... רשת FOX משרתת, ותמשיך לשרת נאמנה את כל לקוחותיה מהמגזרים השונים".

 

קצפם של החרדים יצא על הקמפיין בסוף השבוע שעבר. באתר האינטרנט "חרדים" דווח בהרחבה על "קמפיין פרסום בוטה וחצוף מאין כמותו" (בתמונות מטושטשות, כמובן). כותבי האתר גילו לגולשים כי בגירסה הטלוויזיונית של הקמפיין "הוא הצליח לזעזע אפילו את הצופים הלא דתיים". 

 

יו"ר משמרת הקודש והחינוך, הרב מרדכי בלוי, אף רמז בסוף השבוע שעבר כי ינסה ליזום חרם על

רשת FOX, שלדבריו אלפי חרדים קונים בה: "הציבור החרדי לא מפסיק לממן את אלו שפוגעים בו... הקמפיין החצוף האחרון לא מונע מאלפי צעירים חרדים לקנות ברשת הזו. צריך להבין שזו לא בדיחה. 'תמונות שחץ' זו לא סיסמא, זה פוגע בשמירת העיניים ובקדושה של כל יהודי".  

 

גם האתר "בחדרי חרדים" טיפל בהרחבה ב"פרסומות השחץ והתועבה המדרדרות את תחום הפרסום בארץ לרמה שמעוררת ביקורת והתנגדות גם בקרב האוכלוסיה החילונית". האתר הזכיר כי "לפני שנה הופיעה הפרסומת המתועבת על מסכי הטלוויזיה, בה נראו איש ואישה מעורטלים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רפאלי וטור
צילום: ענת מוסברג
מומלצים