שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אבי לוזון: לא שוחחנו עם אף מועמד לנבחרת
  יו"ר ההתאחדות לכדורגל התייחס בישיבת המזכירות לתוצאות הנבחרת: "כולנו מאוכזבים כמו כל אזרח בישראל, מתוקף תפקידי אני צריך להפיק לקחים ולחשוב איך להשתפר בעתיד"

  בישיבת מזכירות שהתקיימה הערב (ב'), התייחס יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, לנבחרת ישראל ותוצאותיה בקמפיין מוקדמות המונדיאל האחרון. "יש אכזבה טבעית שכולנו חשים כמו כל אזרח בישראל", פתח את דבריו.

   

  "אני כיו"ר ההתאחדות צריך להביט קדימה ולהפיק לקחים. לבדוק מה לא היה טוב, ולחשוב איך לשפר ולהעמיד בהמשך הדרך את התנאים הטובים ביותר עבור הנבחרת, למען עתידה ועתיד והכדורגל הישראלי", המשיך.

   

  לוזון, יחד עם ממלא מקומו שטרן חלובה, ממשיכים לחפש מועמדים לאימון הנבחרת לאחר סיום תקופת חוזהו של דרור קשטן, כאשר בישיבת המזכירות הבהיר היו"ר כי עד לרגע זה לא נוהלו על ידו שיחות עם אף מועמד. בנוסף הודיע לוזון על כוונתו לאתר ולהמליץ למזכירות על מינוי מנהל טכני לנבחרות הצעירות, נושא שישתלב עם הקמת בית הנבחרות.


  דרור קשטן, טרם התנהלו שיחות עם מועמדים להחליפו (רויטרס)

   

  במקביל לביקורת על הנבחרת, שיבח לוזון את הנבחרת הצעירה, שמגלה יכולת טובה והשיגה תוצאות טובות במשחקים הרשמיים ובמשחקי הידידות עד כה. שני המשחקים הבאים מול בולגריה ומונטנגרו יהיו מכריעים עבור הנבחרת במסגרת הקמפיין ליורו 2011.

   

  נושאים נוספים שעלו בישיבה הם כדורגל הנשים, כאשר המזכירות החליטה להגביר את הפיקוח הכספי בקבוצות הנשים על מנת לוודא כי 300,000

  אלף השקלים שמקבלת כל קבוצה ממועצת ההימורים "יגיעו למקומות הנכונים, עליהם מצהירות הקבוצות". הדברים יבואו לידי ביטוי בדיווחים, הפקדות חוזים ודיווחים על העברות והשאלות שחקניות. ההתאחדות העניקה למשרד רו"ח סמכויות נוספות על מנת שיוכל לאכוף נושא זה ביעילות.

   

  חברת המזכירות, עו"ד ד"ר דנה פוגץ', העלתה הצעה להכשרת מאמנים בנושא הגנה על ילדים, אשר קיים חשש כי הם נפגעים ונמצאים בסיכון. זאת לצורך הגברת המודעות של המאמנים לתופעה של פגיעה בבני נוער, דרכי איתורה ודרכי התמודדות איתה. הכוונה היא להכשיר מאמנים בנושא פגיעה בילדים הנמצאים בקבוצותיהם על מנת שהמאמנים יוכלו לזהות ילדים אשר נמצאים בסיכון, יידעו את חובת הדיווח על פי החוק ויעזרו לחשוף את הפגיעות ולמנוע פגיעות נמשכות בילדים.

   

  המזכירות החליטה כי הנושא ייכנס לתוך קורסי המאמנים, ובנוסף תקיים ההתאחדות השתלמויות בקבוצות בנושא בשיתוף מרכז נגה והקריה האקדמית אונו.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים