שתף קטע נבחר

מנהריה ועד באר-שבע: שוטרים פשטו על פיצוציות

השוטרים החרימו בין היתר: 3,856 קפסולות חגיגת, 2,332 מבחנות לעישון סם, 543 באנגים, 71 גרם חשיש, 54 כדורי ויאגרה מזויפים וגם בקבוקי אלכוהול מזוייפים

אלפי כדורי חגיגת, באנגים, חשיש וגם כדורי ויאגרה מזויפים - זה שללם של שוטרי הנוער באגף החקירות והמודיעין, שפשטו בסוף השבוע על עשרות פיצוציות מנהריה ועד באר-שבע. אל השוטרים הצטרפו עשרות צוותים של אנשי רשות המסים ואנשי משרד הבריאות. במהלך המבצע נעצרו 64 חשודים, שהפעילו את הפיצוציות.

 

במהלך הפעילות המקיפה תועדה בעשר פיצוציות מכירת אלכוהול לבני-נוער. כמו כן הצליחו השוטרים לתפוס שלל רב. בין היתר החרימו 71 גרם חשיש, 3,856 קפסולות חגיגת, 2,332 מבחנות לעישון סם, 543 באנגים, ו-54 כדורי ויאגרה מזויפים. בנוסף תפסו בקבוקי אלכוהול, עשרות תקליטורים, ביגוד והנעלה - החשודים כמזויפים, וגם מכונות מזל ומיכלי גז צחוק.

 

לשבע פיצוציות נרשמו דו"חות רישוי עסקים. שבעה בעלי פיצוציות הוזמנו לשימוע לקראת סגירה, ושתי פיצוציות נסגרו במקום. במקביל לדוחות, אנשי רשות המסים הטילו קנסות בסך עשרות אלפי שקלים על בעלי פיצוציות שלא ניהלו את קופת העסק בצורה סדירה, ובמקומות שבהם נתפס כסף מזומן שלא היה רשום בקופה.

 

"הפיצוציות האלה מוכרות את כדורי הסמים למיניהם, בעיקר לצעירים וגם לבני-נוער", הסביר

 קצין בכיר במשטרה שהשתתף במבצע. "הסכנה הגדולה היא שאותם כדורים, שמכילים חומרים כימיים, לא נמצאים תחת פיקוח והם יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך על ידי המשתמש. שלא לדבר על הסמים, והאביזרים לשימוש בסמים, שנמכרים באותם פיצוציות ואשר מסייעות לאותם קונים לבצע עבירה על חוק הסמים. ברור שהמבצע הזה לבד לא יספיק, אבל נקווה שזה ירתיע בעלי פיצוציות אחרות מלהתעסק בחומרים כאלה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כדורי חגיגת. ארכיון
צילום: רס"ב יובל אראל
מומלצים