שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הוארך מעצרם של בכירי הרכבת החשודים בשוד
  שני האחים ואשתו של אחד מהם הכחישו בבית המשפט ששדדו עובד באיומי סכין. השופטת: יש בעיות בראיות נגד אחד האחים

  מעצרו של בכיר ברכבת ישראל, החשוד במעורבות בשוד של עובד הרכבת אתמול בתל אביב, הוארך הערב (שבת) בחמישה ימים. אחיו של החשוד, גם הוא בכיר ברכבת, יישאר במעצר עד מחר. בנוסף האריך בית משפט השלום בתל-אביב את מעצרה של אשתו של הבכיר הראשון בשלושה ימים. לבקשת עורך הדין של החשודים, הוציאה השופטת צו איסור פרסום על שמם של החשודים.

   

  השוד אירע אתמול בבוקר, כאשר לתחנת רכבת מרכז ברחוב ארלוזורוב בתל-אביב הגיע עובד של חברה חיצונית שתפקידו לאסוף את הכסף מתחנות שונות באזור המרכז. העובד חיכה ברכבו על מנת שעובד מרכבת ארלוזרוב יגיע אליו עם מעטפות הכסף. בזמן ההמתנה נכנס השודד לרכבו ובאיומי סכין דרש ממנו את תיקו האישי ובתוכו אמור היה להיות הכסף.


  אחד החשודים בבית המשפט (צילום: עופר עמרם)

   

  העובד נבהל, נמלט מהרכב, והזעיק עזרה. החשוד גנב את תיקו של העובד ונמלט למכונית מאזדה שחיכתה לו. אזרחים שהיו באזור והבחינו בנעשה רשמו את מספר הרכב, ומחקירה שנוהלה במשטרת לב תל-אביב אותר הרכב כעבור מספר שעות בלוד.

   

  בדיון בבית המשפט טען פרקליטו של אחד החשודים, עו"ד רונן רוזנבלום, כי מרשו היה במודיעין בזמן השוד ויש שני עדים שתומכים בגרסתו. לדבריו, באופן תמוה, המשטרה עצרה אותו. גם אשתו של אותו חשוד ואחיו הכחישו כל מעורבות באירוע, אך במשטרה טוענים מנגד כי יש אי התאמה בין הגרסאות של בני הזוג.

   

  השופטת עדנה פליגלמן אמרה בתום הדיון שקיימות בעיות בראיות נגד האח שמעצרו הוארך ביממה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  החשודים מכחישים. הדיון בבית המשפט
  צילום: עופר עמרם
  מומלצים