שתף קטע נבחר

פשקווילים: "פרשת אליאור חן - משפט דרייפוס"

אליאור חן נאשם בהתעללות קשה, אבל יש מי שטוען לחפותו בפשקווילים שנתלו ברחבי י-ם. תחת הכותרת "הצעקתה" טוענים הכותבים ל"משפט דרייפוס ראוותני" ובטוחים: "הוא צדיק"

בחברה החרדית מוקיעים את אליאור חן – אבל יש גם מי שיוצא להגנתו: כמה שעות לאחר הגשת כתב האישום בפרשת הכת המשיחית והתעללות בילדים, נתלו הלילה ברחבי ירושלים פשקווילים הטוענים לחפותו של חן המנהיג. הכותבים מאשימים בהם את ראשי המדינה הציונית בניהול "משפט דרייפוס ראוותני במהדורה בינלאומית" נגד "הרב אליאור חן שליט"א". לטענתם, כל מערכות השילטון גוייסו ל"מסע רדיפה חסר תקדים בהיקפו בכל רחבי תבל" נגד האיש.

  

תחת הכותרת "הכצעקתה?!" נכתב בציניות: "הנה מצאנו את 'העבריין של המדינה': צו הסגרה בינלאומי הוצג כלאחר יד בתהליך מזורז - הכל להביאו ארצה ולהעמידו למשפט, ראשי המדינה חיוו את דעותיהם בנושא... התקשורת חוגגת - הנה לבוש עם מגבעת ועוד עם זקן ופאות. אין לשער את גודל השמחה. דורשי החוק לא נעמדו בצד, וכולם התענגו על הטרף".   


הפשקווילים שנתלו בבירה (צילום: חדשות 24)

 

מחברי הכרוזים מגחכים בהם על ראיות המשטרה, שלטענתם הציגה כ"נשק" כלים שונים מביתו של חן, ותוהים: "ערק, מברגות, פטיש, צבט, תנור חימום, סידור עם שמות הקדושים וכדומה - מאיים?".

 

בהמשך הם מבקשים לבחון "מי הם המתיימרים לדאוג לשלום ילדים ולזעוק חמס על התעללות, ורוממות החופש בגרונם... מי הם הרודפים ומי הוא הנרדף – מי המואשם ומי המאשימים". התשובה: "מדינה ציונית שלחרפת מייסדיה נחשף פרצופה במלוא כיעורה, אשר ראשיה – נשיא המדינה וראש הממשלה - יושבים על כס הנאשמים ומואשמים בפלילים חמורים... ממשלה אשר ידיה דמים מלאו, שרים חובשים את בתי הכלא ומקומם נמנה בין פושעים ושפלים".

  

ומה הקשר לדודו טופז?

על התקשורת נכתב כי היא מתיימרת לשמור על שלטון החוק אך "מתגלה במלוא אכזריותה ושיפלותה" כאשר "אחד מאביריה נתפס בקלונו שניסה לפגוע בחייהם של עמיתיו למקצוע, ותוך כדי מהלך משפטו עשה דין לעצמו והתאבד בתליה בתא המעצר".

 

גם רצח משפחת אושרנקו

נרמז בפשקווילים: "מדינה המגדלת רוצחים, שודדים ופושעים מופקרים, גרוע מהגרועים שבאומות, פרי ביאושים של משרד החינוך הציוני, עד שנעשה דם לחם חוקם וקהו כל חושיהם. רעדה לא יאחזם בשמעם מדי יום על מקרי רצח בהם נהרגים זקנים ונערים כאחד רחמנא ליצלן, ומשפחות שלמות נטבחים על עולליהם וטפיהם".

 

על המשטרה והפרקליטות נטען כי "הריקבון מבפנים" מתפשט על כל אגפיהן וזרועותיהן, ו"קצינים בכירים רוצחים בידיהם את משפחותיהם". האם החשודה בהרעבת בה זוכה גם היא לאיזכור: "(הם) מראים את גבורתם לאכוף את החוק על אנשים שבורים ונדכאי לב ואמהות אומללות על פשעם הכבד שמעניקים חינוך יהודי לילדיהם מחמד נפשם ואינם נכנעים לרוח ההפקרות והטומאה במרתפי הסוציאלי".

 

לסיכום משווים הכותבים את גורמי החוק "אנשי סדום", מתעקשים כי אליאור חן – "צדיק וישר" – פעל רק להצלת המשפחה שהוא חשוד בהתעללות בילדיה, ומביעים שכנוע כי העניין עוד "יתגלה לעיני כל".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אליאור חן
צילום: דודי ועקנין
מומלצים