שתף קטע נבחר

בקבוקי קוקה קולה ודיאט קולה הורדו מהמדפים

החברה המרכזית למשקאות אספה מהחנויות סדרת ייצור אחת של בקבוקי ליטר וחצי, בגלל ריח לוואי, והחליפה אותה בסדרה אחרת. קוקה קולה: "הבעיה נובעת מתקלה אצל יצרן הפחמן הדו חמצני, ואינה קשורה להליכי הייצור במפעל. אין סכנה בריאותית"

ברשתות השיווק מדווחים כי החברה המרכזית למשקאות החלה להוריד היום (ב') מהמדפים בקבוקי ליטר וחצי של המשקאות קוקה קולה ודיאט קוקה קולה. זאת, אחרי שנתגלה בהם ריח לוואי. הורדו מהמדפים רק בקבוקים מסדרת ייצור שתאריך התפוגה שלה חל בתאריכים 18 ו-19 במרס 2010.

 

עם זאת, שותי קוקה קולה שחוששים כי יאלצו לעבור כעת לשתות מפחית יכולים להירגע - הבקבוקים הוחלפו מייד בבקבוקים מסדרת ייצור אחרת. מי שרכש בקבוקים מהתאריכים שהורדו מהמדפים, יכול להשיבם למקום ממנו נרכשו ולקבל עליהם זיכוי.

 

קוקה-קולה מתנצלת על חוסר הנוחות לציבור

מחברת קוקה קולה נמסר בתגובה: בעקבות בדיקות איכות שערכנו, התברר כי קיים חשש לסטיית ריח בסדרת ייצור מוגבלת של קוקה-קולה ודיאט קוקה-קולה באריזות 1.5 ליטר בלבד, עם תאריך תפוגה 18.03.10 או 19.03.10. (תאריך התפוגה מודפס על גבי התווית).

 

"הבעיה נובעת מתקלה אצל יצרן הפחמן הדו חמצני של החברה, ואינה קשורה כלל לתהליכי הייצור במפעלנו. מבדיקות שנערכו עולה כי אין סכנה בריאותית.

 

"רוב המוצרים נעצרו לפני יציאתם לחנויות. אך כאמצעי זהירות נוסף הוחלט לבצע איסוף של יתרת הבקבוקים מהתאריכים הנ"ל. צרכן שברשותו בקבוק קוקה-קולה או דיאט קוקה-קולה, באריזה 1.5 ליטר, אשר תאריך תפוגתו 18.03.10 או 19.03.10 מתבקש שלא לצרוך אותו ומוזמן לפנות לשרות הצרכנים בטלפון 1-800-587-587 לצורך קבלת מוצר אחר תמורתו.

 

"חברת קוקה-קולה ישראל מתנצלת על חוסר הנוחות לציבור, ומודה לצרכניה על ההבנה ועל שיתוף הפעולה. כמו תמיד, נמשיך לעשות הכל כדי להבטיח ללקוחותינו הנאמנים שביעות רצון מלאה ממגוון מוצרי החברה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים