שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  קוקה קולה מורידה מהמדפים סדרת ייצור נוספת

  אחרי שבראשית השבוע הורידה מהמדפים שתי סדרות ייצור, החברה אוספת מהמדפים גם בקבוקי 1.5 ליטר של קוקה קולה ודיאט קוקה קולה שתאריך התפוגה שלהם 22 במרס. עקבות בנזן וגופרית נתגלו במשקה, ובחברה מבקשים להימנע מצריכתן

  קוקה קולה ישראל מורידה היום (ה') מהמדפים סדרת ייצור נוספת של בקבוקי 1.5 ליטר, אחרי שכבר אספה מהמדפים שתי סדרות של בקבוקים אלה ביום ב' השבוע (23 בנובמבר).

   

  מדובר בבקבוקי 1.5 ליטר של קוקה קולה ודיאט קוקה קולה, שתאריך התפוגה שלהם הוא 22 למרס 2010. הסיבה: עקבות בנזן וגופרית נתגלו במשקה, בעקבות מה שנראה כתקלה אצל ספק הפחמן דו חמצני של החברה, מכתשים. החברה אף הפסיקה את התקשרותה עם מכתשים לעת עתה.

   

  ב-23 בנובמבר נודע כי קוקה קולה אוספת מהמדפים בקבוקי 1.5 ליטר של קוקה קולה ודיאט קוקה קולה שתאריכי התפוגה שלהם 18 ו-19 במרס 2010, בגלל ריח רע. רק מאוחר יותר, קוקה קולה הודיעה לתקשורת כי קיימת בעיית איכות בסדרה בשל תקלה אצל יצרן הפחמן הדו חמצני של החברה. למחרת אף פרסמו מודעות בתקשורת.

   

  אל תצרכו משקה מהסדרות הפגומות

  בחברה המרכזית למשקאות (קוקה קולה ישראל) ערכו בדיקות נוספות, והיום הגיעו תוצאותיהן. מהחברה מוסרים כי "תוצאות בדיקות נוספות שהתקבלו בחברה מראות שחלק מהבקבוקים מסדרה זו מכילים עקבות מזעריים של תרכובות של בנזן וגופרית שנובעות גם הן מהפחמן הדו חמצני שסופק לנו, אך אינן מהוות סכנה לבריאות.  

   

  "רוב המוצרים הפגומים נעצרו לפני יציאתם לחנויות, והרוב המכריע של אלו שכן יצאו כבר נאספו מרשתות השיווק וחנויות אחרות. אנו פונים שוב לצרכנים שיש ברשותם בקבוק קוקה-קולה או דיאט קוקה-קולה, באריזה 1.5 ליטר, אשר תאריך תפוגתו 18 או 19 במרס, וכמשנה זהירות גם תאריך נוסף ה-22 במרס (תאריך התפוגה מודפס על גבי התווית) ומבקשים מהם שלא לצרוך אותו אלא לפנות לשרות הצרכנים בטלפון 1-800-587-587 לצורך קבלת מוצר אחר תמורתו.

   

  "חברת קוקה-קולה ישראל מתנצלת שוב על חוסר הנוחות לציבור, ומודה לצרכניה על ההבנה ועל שיתוף הפעולה. כמו תמיד, נמשיך לעשות הכל כדי להבטיח ללקוחותינו הנאמנים שביעות רצון מלאה ממגוון מוצרי החברה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים