שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  התלמידים שנעצרו: רצינו נרגילות ואלכוהול

  שבעת התלמידים שעוכבו לחקירה אחרי שחסמו כביש ויידו אבנים שוחררו לבתיהם. במשטרה אומרים כי הסיבה להפגנה היתה שלא איפשרו להם לשתות אלכוהול ולעשן נרגילות

  מה גרם לתלמידים לצאת מבית הספר ולהפגין? מחקירת ההפגנה היום (ה') של תלמידי בית הספר אורט בנתניה, עולה כי הנערים מכיתות י"ב יצאו למחות מפני שלא נתנו להם לשתות אלכוהול ולעשן נרגילות במהלך הטיול השנתי. בינתיים, לאחר כמה שעות של חקירה שוחררו שבעת התלמידים שעוכבו לחקירה בתנאים מגבילים.

   

  דובר משטרת מרחב שרון, מפקח זיוון פריידין, סיפר כי שוטרים יצאו לבית הספר בעקבות תלונה שהתקבלה מהמוסד החינוכי: "התלמידים חסמו את הכביש וסיכנו את עצמם ואת המשתמשים בדרך". התלמידים גם יידו אבנים לעבר השוטרים.

   

  הפגנת התלמידים

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  פריידין הוסיף כי השוטרים ביקשו מהתלמידים לפנות את הכביש או לחילופין להיכנס לבית הספר. "התלמידים סירבו להתפנות ואז הוחלט לעכב את אחד התלמידים
  שהסית את האחרים. בתגובה לכך התלמידים פגעו בשוטרים, בניידות המשטרה ובכלי-רכב שהיו במקום. בעקבות כך פעלו השוטרים בכוח סביר ועיכבו לחקירה שבעה תלמידים".

   

  שבעת התלמידים נלקחו לחקירה בתחנת המשטרה ובסופה הוחלט לשחררם בתנאים מגבילים. על תלונת התלמידים שהשוטרים היכו אותם, אמר פריידין בתגובה. "הם תלמידים, יש להם אפוטרופוסים והם צריכים להחליט מה לעשות בנושא".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים