שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  כמו קוקה קולה: גם מוצרי סודה קלאב נפגמו

  סודה קלאב מבקשת מלקוחותיה להשיב לה מיכלי גז מתאריכי מילוי החל מ-16 מנובמבר. לפי החברה, כמו קוקה קולה, גם היא נפגעה מאספקה לקויה של פחמן דו חמצני ממכתשים אגן

  הבועות מפרשת קוקה קולה ממשיכות לתסוס גם במשקאות אחרים: סודה קלאב מבקשת מקהל צרכניה להשיב מיכלי גז פגומים. לפי הודעה שפרסמה החברה בעיתונים הבוקר (א') גם היא, כמו קוקה קולה, נפגעה מבעיה באספקת הפחמן הדו חמצני מחברת מכתשים אגן.

   

  וזו לשון ההודעה: "חברת סודה קלאב קוראת לציבור לקוחותיה להשיב מיכלי גז מסדרה מוגבלת. הבעיה נובעת מתקלה אצל יצרן הפחמן דו חמצני במכתשים אגן, ואינה קשורה בתהליכי ייצור במפעלי סודה קלאב.

   

  "החברה קוראת ללקוחותיה לא לעשות שימוש ולהשיב לחברה מיכלי גז מסדרת סודה קלאב/סודה בל 100 עליהם מצוין בחלק העליון תאריך המילוי 17 בנובמבר 2009. ומיכלי סודה קלאב/סודה בל 30 שנקנו מתאריך 16 בנובמבר ואילך. האיסוף יעשה ישירות מבית הלקוח, ובפנייה למוקד השירות בטלפון 1800-300-250".

   

  ידעו על הפגם כבר ביום שישי

  ב-23 בנובמבר נודע לראשונה דבר הפגם שנפל בכמה סדרות בקבוקי 1.5 ליטר של קוקה קולה וקוקה קולה דיאט. מקוקה קולה נמסר אז כי במשקה נמצאו שרידי גופרית ובנזן. ל-ynet נודע כי בסודה קלאב ערכו אז בדיקות איכות פנימיות בדגימות של מוצרים שכבר יצאו לשוק ומאוחר יותר, שלחו דגימות למעבדה חיצונית.

   

  ביום שישי הגיעו לחברה תוצאות הבדיקות של המעבדה חיצונית שהעידו כי ישנה בעיה, בדומה לזו שהתעוררה בקוקה קולה.

   

  בקוקה קולה ישראל הפסיקו לרכוש את הגז ממכתשים אגן ועברו לרכוש אותו מיפאורה תבורי. גם יפאורה תבורי בדרך כלל רוכשת חלק מהפחמן הדו חמצני ממכתשים אגן, אולם עברה בעקבות הפרשה לייצור עצמאי מלא.

   

  מסודה קלאב נמסר בתגובה: "מיכלים המצויים ברשתות ובחנויות עושים דרכם, ברגעים אלה, בחזרה למחסני החברה. חברת סודה קלאב הרואה מול עיניה כל העת את הנאת הצרכנים ממשקאות החברה, עושה כל שביכולתה להבטיח את איכות ותקינות מוצריה".

   

  ממכתשים נמסר בתגובה: "כפי שהודענו בסוף השבוע, הפסקנו את ייצור הפחמן הדו חמצני".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים