שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  גוגל השיקה מילון אנגלי
  גוגל זנחה את שירות answers.com להגדרות של מילים באנגלית והשיקה מילון משלה הכולל תרגומים לשפות שונות, ביטויים, מילים נרדפות ועוד

  ענקית החיפוש גוגל השיקה היום (ו') מילון אנגלי המספק הגדרות, מילים נרדפות, ופירושים לביטויים שקשורים למילות חיפוש. לצד ההגדרה מופיעות תמונות מחיפושי תמונות בגוגל. ממשק המילון זמין בשפות שונות, בהן עברית, אולם הפירושים קיימים למילים אנגליות בלבד.

   

  בשפות אחרות כמו צרפתית, ספרדתית, איטלקית סינית ועוד ניתן לקבל רק הפניות להגדרות מהרשת באתרים כמו ויקיפדיה. בשאר השפות בהן גוגל תומכת

  (ובהן עברית), מציע המילון תרגומים בדומה לשירות translate, וכן ביטויים הקשורים למילה. כשאר מחפשים תרגום, ניתן גם לשמוע כיצד להגות את המילה באנגלית, באמצעות הקלטות של המילים שהועלו לרשת. 

   

  בנוסף, המילון יזהה מילים בעלות משמעויות אחרות שנכתבות זהה בשפות שונות. כך למשל, בחיפוש המילה Chat (שיחה, צ'ט), מציעה גוגל לחפש את המילה "חתול" בצרפתית שמאוייתת באופן זהה.

   

  מלבד העמוד שנפתח למילון, אפשר להגיע להגדרות במילון דרך החיפוש. כאשר מחפשים מילה בגוגל, בשורה הכחולה שמעל תוצאות החיפוש מופיע קישור להגדרה של המילה. בעבר הפנתה גוגל את הגולשים דרך הקישורים הללו למילונים מקוונים כמו Answers.com ו-Dictionary.com.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "גוגל השיקה מילון אנגלי"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים