שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מאבטח הרמטכ"ל החשוד בנסיון אונס: ארז אפרתי
  צו איסור הפרסום על פרטיו של הקצין מהיחידה הצה"לית לאבטחת אישים הוסר. מעצרו הוארך עד יום א' עד אז יוגש כתב האישום. ארוסתו הפריחה לו נשיקות בבית המשפט

  בית המשפט התיר לפרסם את זהותו של מאבטח הרמטכ"ל החשוד בנסיון אונס בנמל תל-אביב. סרן ארז אפרתי, בן 30 ממושב בצרה, הוא האיש העומד במרכז הפרשה, והוא - לפי החשד - שתקף מינית צעירה לפני 11 ימים, לאחר שיצא ממסיבת הרווקים שלו.

   

  אפרתי הובא הבוקר (יום ד') לדיון נוסף בבית משפט השלום בתל אביב, שהחליט להאריך את מעצרו עד יום ראשון - בהסכמת פרקליטיו. המשטרה הגישה "הצהרת תובע" לבית המשפט, וממנה עולה כי כתב האישום נגד אפרתי יוגש בימים הקרובים. ארוסתו אמרה בתום הדיון שהיא ממשיכה לתמוך בו והפריחה לו נשיקות באוויר.

   

  סרן ארז אפרתי בבית המשפט

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  אפרתי המשיך לטעון בחקירותיו האחרונות כי לא ביצע את המעשה המיוחס לו, למרות שעקבות DNA מגופו נמצאו בבדיקת המתלוננת. עורכי דינו טוענים בנוסף כי הוא אינו זוכר חלקים מאותו לילה שבו נעצר על גדות הירקון.

  הקצין עצור בתנאי הפרדה, תחת שמירה מוקפדת.

   

  עוד הותר לפרסום היום, כי בימים שלאחר המקרה הובאו לגדות הירקון - בנפרד - המתלוננת, אפרתי עצמו ושמונה עדי ראייה. כל אחד מהם הציג את גרסתו למה שאירע.

   

  ראשון הביאו השוטרים את העד המרכזי, שעובד כמאבטח במועדון סמוך. הוא סיפר להם שהבחין בצעירה זועקת לעזרה, הגיעה אליה ואז ראה לטענתו את אפרתי שוכב מעליה. כששאל אותו מה קורה, זה השיב לו לדבריו "תעזוב אותי, זו חברה שלי". עוד סיפר שהצעירה צעקה, והתוקף נתן לה אגרוף.


  המאבטח אפרתי (צילום: מיכאל קרמר)

    

  העד סיפר כי נחלץ לעזרתה מיד ואז החשוד נמלט, נכנס לנחל ושחה לעבר הגדה השנייה - אך בהמשך חזר.

   אז, טען העד, החל מאבק בין השניים, עד אשר הגיעו השוטרים ועצרו את אפרתי.

   

  כדי להשוות בין הגרסאות, הצעירה הובאה לשם באחד הימים ב-5 לפנות בוקר, בזמן שכמה פחות אנשים נמצאים באזור. במשך כעשר דקות הסבירה לשוטרים היכן התבצע כל דבר. כשאפרתי עצמו הובא למקום, הוא דבק בגרסתו שהלך להשתין, ואמר גם שאינו זוכר מעבר לכך.

   

  בימים האחרונים שינו במשטרה שוב את סעיפי החשד נגד אפרתי, הכוללים כעת חשד לניסיון אונס וניסיון למעשה סדום.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אפרתי (מימין) לצד חוקר משטרה
  צילום: דודו אזולאי
  היום הוא המשיך להסתתר
  צילום: ירון ברנר
  מומלצים