שתף קטע נבחר

חנות איקאה בראשל"צ תיפתח ב-9 במרס

הסניף השני של הרשת ייפתח לאחר עיכובים במתחם מעוין שורק. בחנות, שתשרת את תושבי המרכז, הדרום וירושלים, הושקעו כ-400 מיליון שקל

רשמו ביומנים ושימו תזכורת בסלולרי: חנות איקאה בראשון לציון תיפתח ב-9 במרס 2010. החנות, שתיפתח כתשע שנים אחרי פתיחת החנות הראשונה של איקאה בישראל, ממוקמת במתחם מעוין שורק.

 

החנות היתה אמורה להיפתח לפני יותר משנתיים, אולם פתיחתה התעכבה עקב מאבקים עם סוחרי ראשל"צ. באחרונה דובר על פתיחה ב-1 בינואר 2010 וכעת מצהירים באיקאה על תאריך חדש, ויש לקוות שסופי.

 

החנות ממוקמת בתוך מבנה שגודלו כ-34 אלף מ"ר ולפי איקאה ישראל, תעסיק כ-500 עובדים מתושבי הסביבה. באיקאה ישראל מוסרים כי החליטו לפתוח את החנות במתחם זה, משום שהוא נגיש לתושבי המרכז, ירושלים והדרום. למתחם אפשר להגיע דרך כביש 4311, שנסלל בימים אלה, ויוצא מכביש 431 המחובר לנתיבי תחבורה מרכזיים.

 

לפי מנכ"ל איקאה ישראל, שלומי גבאי, חנות איקאה בראשון לציון תציע מגוון מוצרים אחיד וזהה למגוון המוצרים בחנות שבנתניה ושתי החנויות יפעלו תחת לוח פעילויות זהה לאורך כל השנה.

 

יו"ר איקאה, רון הדסי, מוסר כי עד כה הושקעו כ-400 מיליון שקל בהקמת החנות בראשון לציון. לפי הדסי, בחנות הראשונה בנתניה ביקרו יותר מ-19 מיליון מבקרים וב-2012. בשלב הבא מתכוונת רשת איקאה לפתוח חנות שלישית, במתחם הצ'ק פוסט, עבור תושבי חיפה הקריות והצפון.

 

מתיו ברונפמן, הבעלים של איקאה ישראל: "אנו נרגשים לקראת פתיחת החנות השנייה של איקאה. אין לנו ספק כי החנות תתרום לשגשוג כלכלי של כל האזור, כפי שחנות איקאה בנתניה תרמה להתפתחות מתחם פולג בנתניה. אנו שמחים על האפשרות שניתנת לנו להכניס למעגל העבודה עוד 500 משפחות במעגל הראשון ועוד אלפים במעגל השני.

 

"פתיחת החנות השנייה היא שלב נוסף בתוכנית הפריסה להקמת רשת בישראל, שתכלול בשלב זה שלוש חנויות. הפיכתה של איקאה לרשת תאפשר לה לבסס עוד יותר את חזון המותג: לאפשר לכמה שיותר אנשים ליהנות ממוצרים מעוצבים ואיכותיים במחירים נמוכים. אנו בני מזל שזכינו לעזרתם של רבים. אני מודה לכל עובדי חנות איקאה נתניה, העובדים החדשים בחנות בראשון לציון ובמיוחד לראש עיריית ראשון לציון, אשר, כולם כאחד, אפשרו את פתיחתה של החנות. אני גאה לבשר, כי איקאה תמשיך לתמוך במוסדות אקי"ם גם באמצעות החנות בראשון לציון".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
נתניה לא לבד. איקאה ראשל"צ
צילום: אבי מועלם
מומלצים