שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  מירס תידרש לשלם עשרות מיליונים למדינה
  לטענת משרד התקשורת החברה לא שילמה את חובה בגין שימוש בתדרים החל מ-2001. הסכום הכולל עשוי להסתכם בכ-150 מיליון שקל. ייתכן כי משרד התקשורת יתנה את אישור מכירתה של החברה לפטריק דרהי בהסדרת התשלום

  מכירתה של מירס לפטריק דרהי לא השכיחה ממשרד התקשורת את חובותיה של מירס אליו. החברה תידרש לשלם עשרות מיליוני שקלים, שלטענת משרד התקשורת לא שילמה מאז קיבלה רישיון להפעלת רשת סלולר בשנת 2001. 

   

   

   

  הסכום הכולל עשוי להסתכם בכ-150 מיליון שקל. הצדדים חלוקים ביניהם בשאלת ההקלות שהיתה אמורה מירס לקבל כנגזר מהיותה השחקן הרביעי והקטן ביותר בשוק. בשלב הראשון ידרוש משרד התקשורת סכום של בין 30 ל-40 מיליון שקל, ויתכן שאף יתנה את אישור מכירתה של החברה לדרהי בהסדרת התשלום מצידה.

   

  מהלך זה ותוצאותיו עשוי להשליך גם על הקרב שמנהלות סלקום ופרטנר באשר לתשלום הנדרש מהן לאור השימוש בתדריהן לאורך השנים. גם במקרה זה חלוקות החברות עם משרד התקשורת באשר להיקף התשלום, כנגזר מפרשנות שהן מעניקות לנוסח האגרות לעומת פרשנותו של המשרד, ונכון לעכשיו עומד העניין עדיין בערכאות משפטיות, לאחר מספר פסיקות של בית המשפט המחוזי וערעורים שהגיעו לפתחו של בית המשפט העליון.

   


  פורסם לראשונה 27/12/2009 20:15

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מירס תידרש לשלם עשרות מיליונים למדינה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים