שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חבר של לאון: הוא סיפר שכיף לו אצל התאומים
  הורי התלמידים בבית הספר היסודי בבני עי"ש סיפרו כי ילדים התחברו לתאומים סודמי, החשודים ברצח לאון קלנטרוב בן ה-7, בשל "אופיים הנוח". פסיכולוגים הגיעו לבית הספר לשוחח עם הילדים, ואחת האמהות שליוותה את בנה סיפרה כי כיום היא מצטערת על כך שלא הגישה תלונה בעבר נגד האחים סודמי

  בבית הספר "אופק" ביישוב בני עי"ש, בו למד לאון קלנטרוב בן השבע, התכנסו הבוקר (יום א') הילדים יחד עם צוות חינוכי מורחב של פסיכולוגים, בעקבות הרצח הנורא של הילד הקטן, לפי החשד בידי התאומים נאור ואדיר סודמי, המוכרים ביישוב, שבביתם נמצאה גופתו. הלווייתו של קלנטרוב תתקיים היום ב-12:00 בבית העלמין באשדוד.

   

  חלק ניכר מהילדים הגיעו לבית הספר מלווים בהוריהם. אחד התלמידים שלמד בכיתתו של לאון סיפר, כי "לאון היה ילד חמוד, חבר שלי. הוא סיפר לי שהוא הולך לשחק במחשב אצל הבחורים הללו ושנעים לו וכיף לו שם". אתמול אמרה אמו של לאון, יאנה, כי  כבר לפני שנה ידעה שבנה ביקר אצל האחים ושיחק במחשב, והיא אסרה עליו לשוב לשם.

   

  יום ראשון בבית הספר "אופק" ללא לאון

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  רצח לאון קלנטרוב - כל העדכונים האחרונים ב-ynet: 

   

  מנהלת בית הספר, מיקי נאור, קיבלה את ההורים והתלמידים בשער בית הספר וניסתה להרגיע ככל האפשר את הרוחות שסערו. לדבריה, "החשודים ברצח מעולם לא הסתובבו בשטח בית הספר, אלינו לא הגיעה שום תלונה על הסתודדות שלהם עם ילדים מבית הספר ולכן לא ידענו על כך מראש".

   

  לעומתה, היו הורים שטענו כי הצעירים הסתובבו בכל היישוב, כולל סמוך לשטח בית הספר, וילדים התחברו אליהם "בשל אופיים הנוח", לדבריהם, וניסיונם להתחבר לילדים צעירים הרבה יותר מכפי גילם. 

  אחת האמהות סיפרה כי כיום היא מצטערת על כך שלא הגישה תלונה במשטרה או לגורמי הרווחה שיטפלו באחים סודמי.

   

  הורים רבים ביישוב דיווחו כי בסוף השבוע סירבו הילדים לצאת לשחק בחוץ. צוות מורחב של פסיכולוגים הגיע לבית הספר כדי ללוות את הילדים, בניסיון לעמוד על חששותיהם ופחדיהם ולאפשר להם להתמודד עם האסון.

   

  ביישוב בני עי"ש ידעו כי האחים סודמי אינם מועסקים באופן מסודר ומסתובבים ברחבי היישוב. הבוקר הגיש בא כוחם של החשודים ברצח בקשה לבית משפט השלום בקריית גת, להעבירם להסתכלות פסיכיאטרית כדי לבחון את כשירותם לעמוד לדין.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאון קלנטרוב. גופתו נמצאה בבית התאומים
  נאור סודמי בבית המשפט
  צילום: צפריר אביוב
  מומלצים