שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  משפחת סודמי עוזבת את בני עי"ש
  המובילים ארזו היום את מיטלטליהם של בני המשפחה. סוכנת נדל"ן מקומית: הם ניסו למכור את הנכס במשך זמן רב. תושב היישוב: "בסך הכול מדובר בשכנים טובים, שקטים, אבל כל היישוב ראה את האחים סודמי משחקים בחברת ילדים קטנים"

  אחרי הסערה - משנים מקום. בני משפחת סודמי החליטו לעזוב את הישוב בני עי"ש, ככל הנראה לצמיתות. לפני הצהריים (יום ג') הגיעה לבית משפחתם של התאומים נאור ואדיר סודמי, החשודים ברצח לאון קלנטרוב בן השבע, משאית של חברת הובלות שעליה הועמסו כל מיטלטליהם. המשפחה עתידה לעבור לגדרה, שם היא שוהה מאז מעצר התאומים.

   

  רצח לאון קלנטרוב - כל העדכונים האחרונים ב-ynet:

   

  סוכנת נדל"ן ביישוב סיפרה כי עוד לפני הרצח ניסו בני משפחת סודמי למכור את ביתם ולעקור מהיישוב, אך לבית - צמוד-קרקע ישן ולא מטופח - לא נמצא קונה.

   

  ביישוב הקטן, שבו כולם מכירים את כולם, עדיין שורר הלם מאז הרצח המזעזע. "בסך הכול מדובר בשכנים טובים, שקטים, ולא ראינו אצלם דברים יוצאים מן הכלל", סיפר אחד השכנים, אייל צלאח.

  "לא העלינו בדעתנו שיקרה דבר כזה, אבל כל היישוב ראה את האחים סודמי משחקים בחברת ילדים קטנים". צאלח סיפר כי ביקר אצל משפחת קלנטרוב, ואלו הביעו צער על כך שמשפחת סודמי לוקחת את חפציה, ובהם גם ארגז המצעים שבו שכב לאון הקטן ללא רוח חיים עד שהתגלה על ידי השוטרים.

   

  אנשי החינוך יו"ר ועד ההורים מהיישוב זומנו להופיע מחר בפני ועדת החינוך של הכנסת, שתקיים דיון במקרה המחריד. ביום שישי יערוך בית הספר "אופק", שבו למד לאון, טקס לזכרו של הילד, בו ידברו תלמידים על רגשותיהם לנוכח מה שאירע.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאון קלנטרוב
  בית הספר אופק. התלמידים יספרו על רגשותיהם
  צילום: רועי עידן
  נאור סודמי מובא להארכת מעצר
  צילום: צפריר אביוב
  מומלצים