שתף קטע נבחר

אחד אחד, בלי לחץ

רענן שקד הולך עם הילד לטיפת חלב על בסיס דו-יומי, ונתן לו חיסון אחר חיסון, לאט לאט ובלי למהר. עכשיו הוא שמח שמשרד הבריאות - סוף סוף - מבין אותו קצת

כמו רוב התינוקות, גם שלי הגיע לעולם ללא תעודות וחיסונים. ב"צער בעלי ילדים" או כפי שאנחנו קוראים לזה, טיפת חלב אמרו לנו: הוא תינוק מקסים, נארוז לכם אותו לקחת, אבל אתם צריכים לחסן אותו קודם.

 

אמרנו יופי, אבל בדיוק יש לו ברית מילה על הראש, ואחר כך מטפלת חדשה, ואז ללמוד לזחול, ללכת, לדבר ולירות בנשק חצי-אוטומטי, כך שאנחנו בספק אם יהיה לו זמן לכל החיסונים האלה, וממילא שמענו שיש חיסונים משולבים שעלולים להפוך אותו מהתינוק הכי מקסים בעולם למשהו שעוד נתראיין עליו לכתבה אנושית ב‭7"-‬ ימים‭."‬ אין בעיה, הרגיעה אותנו

 האחות, אתם יכולים לפצל: במקום 340 זריקות נעשה לו ‭,690‬ אבל החיסונים יהיו מפוצלים, אחד-אחד, בלי לחץ, רק שבסופו של התהליך, פנקס החיסונים שלו יהיה ארוך ומפורט יותר משני כרכי פנקס השירות של יצחק רבין. אין בעיה, אמרנו לה. אנחנו מפצלים.

 

מאז אנחנו ניגשים איתו לטיפת חלב על בסיס דו-יומי, נותנים לו חיסון אחרי חיסון, לאט-לאט, שלא יעלה עלינו, שלא ייקח את זה קשה, שלא ישתנה לנו. עכשיו אני שומע שמשרד הבריאות תומך בגישה החיסונית הטנטרית שלנו, ואני אומר: סוף סוף המשרד – שעד היום אמר להורים שמי שלא מחסן חוסיין – מבין אותנו קצת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים