שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  גומא אגייאר נלקח לאשפוז ב'אברבנל'
  בעקבות האירועים האחרונים החליטה משפחתו של ספונסר בית"ר להוציא צו לאשפוז כפוי בביה"ח הפסיכיאטרי. המשפחה: "התביעות בארה"ב והלחצים הגדולים התחברו לטרור פסיכולוגי"

  מסתבך והולך. הספונסר של בית"ר ירושלים גומא אגייאר, עולה מפעם לפעם לכותרות בהקשרים מוזרים ונדמה שהיממה האחרונה שבין שלישי לרביעי, שברה את כל השיאים אפילו מבחינת בני משפחתו. אמש הוא אושפז בבית החולים הפסיכיאטרי 'אברבנל' בעקבות בקשת בני משפחתו.

   

  בני המשפחה הוציאו הבוקר הודעה לתקשורת בה נכתב: "גומא היה נתון תחת לחצים אינטנסיביים בלתי פוסקים עקב תביעות מרושעות בבתי משפט בארה"ב בקשר עם עסקיו מהעבר שבהם מעורב דודו של גומא. מר אגייאר היה קורבן לקמפיין של מעקבים חודרניים והאשמות שגויות שהתחברו יחדיו לטרור פסיכולוגי. הדרישות האמוציונליות שנגרמו עקב המשפטים הצטברו יחד עם לחצים אחרים".


  גומא אגייאר עם אישתו. "הוא היה נתון ללחצים אינטנסיביים" (דודי ועקנין)

   

  עוד נכתב: "המשפחה הכניסה אותו למתקן בריאות בישראל לביצוע האבחון הנכון וטיפול ככל שצריך. הוא יבצע בדיקות במהלך השבועיים הקרובים ומשפחתו תעקוב אחר מצבו מקרוב. המשפחה קוראת לאלפי חבריו ותומכיו של גומא ואוהדי בית"ר ירושלים והפועל ירושלים בכדורסל להצטרף אליהם באיחולי החלמה מהירה לגומה וחזרה מהירה שלו לתפקידו כ"אוהד מס' אחד" של הקבוצות".

   

  ביום שלישי יצא אגייאר ביחד עם אשתו ג'יימי, לביקור באיזור רצועת עזה, כשעוד לפני כן אמר ל-ynet, "אני הולך לבקר את הפלסטינים כדי לראות איך אפשר לקרב בינם לבינינו". מי שנחשב לאיש שהציל את הספורט הירושלמי, אף סיפר למקומון 'כל העיר', כי הוא נפגש עם החייל החטוף גלעד שליט.


  גומא, ברגעים מותחים במלחה (צילום: אלי אלגרט)

   

  בהמשך הספיק אגייאר להיעלם לאברי גלעד, שתכנן לראיין אותו בתכנית הערב שלו ואף פרסם במהלך ימים ספורים כי "גומא יגיע לאולפן לראיון", אך בסופו

  של דבר נאלץ להישאר לבדו עם תכנית שונה לחלוטין. עוד לפני כן צוטט אגייאר כאומר: "אני אבנה מחדש את בית המקדש בירושלים".

   

  ביממה האחרונה הביעו גורמים בסביבתו של אגייאר דאגה ממצבו הנפשי: "אנחנו מודאגים ולא ממש יודעים מה לעשות", אמר אחד ממקורביו, "אנחנו רק רוצים שיקבל עזרה". בין לבין הזעיקה המשפחה את המשטרה, שהחליטה שלא להתערב משהבינה כי מדובר באירוע אישי.

   

  מאז, החליטה אשתו של אגייאר להוציא צו בית משפט לאשפוז בכפייה, ובלילה שבין רביעי לחמישי נלקח איש העסקים בליווי שתי ניידות משטרה לאשפוז. אגייאר מן הסתם, לא נכח באיצטדיון ר"ג ביום רביעי, במשחק בו גברה בית"ר ירושלים 0:1 על מכבי ת"א והעפילה לגמר המפעל. יצוין כי אגייאר לא התנגד לאשפוז ובהמשך היום עשוי לעבור לבית חולים אחר.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים