שתף קטע נבחר

שרה והחברים רצו לראות שטפונות. רק אחד חזר

בני משפחתה של שרה נוי פוגל, בת 55 ממושב אורות, לא ידעו על הטיול הספונטני שאליו יצאה עם האחים אלכס ויורם הוכמן מניר בנים. הג'יפ נסחף בנחל השוצף, שרה נהרגה ויורם עדיין נעדר. במועצה ארגנו משלחת חיפוש שתצא עם שחר

השטפונות המרהיבים שמשכו את שלושת המטיילים לדרום, הובילו אל המוות: שרה נוי פוגל, בת 55, יצאה הבוקר (יום ב') עם חבריה, האחים אלכס ויורם הוכמן ממושב ניר בנים, לטיול ספונטני בערבה. בנותיה לא ידעו על נסיעתה. הערב הן קיבלו את הבשורה המרה ונאלצו לזהות את גופתה.

 

השלושה נסעו בג'יפ לדרום. שרה, תושבת מושב אורות שבמועצה האזורית באר טוביה, ישבה ליד אלכס, שנהג. במהלך הנסיעה, בנחל ערבה הם נקלעו לשטפון סוחף. הרכב התהפך מספר פעמים.

 

הדרום מוצף - כל העדכונים ב-ynet

 

כוחות מיחידת החילוץ בערבה וכן אנשי חיל האוויר מיחידה 669 הוזעקו לאזור, והצליחו לחלץ את אלכס הוכמן, שנפגע קלות בלבד. נוי פוגל כבר לא הייתה בן החיים. היא נהרגה במקום, וגופתה חולצה במסוק. יורם הוכמן עדיין נעדר. החיפושים אחריו הופסקו בשל החשכה ויימשכו מחר בבוקר.


הרכב שהתהפך בנחל ערבה. מחר יתחדשו החיפושים (צילום: שלום שטוקלמן)

 

בני משפחתה של נוי פוגל לא ידעו על נסיעתה וקיבלו את הבשורה המרה בביתם.

ראש המועצה האזורית באר טוביה, דרור שור, ביקר את המשפחה וסיפר כי בנותיה נסעו לבית החולים בבאר-שבע כדי לזהות את גופת אמן.

 

במשפחת הוכמן במושב ניר בנים התכנסו הערב חברים ובני משפחה ושמעו מאלכס, שחזר מבית החולים לביתו אחוז הלם, את סיפור הטרגדיה. אחד מבני המשפחה אמר כי אלכס סיפר שהם היו בטוחים שיצליחו לצלוח את הזרם, לפני שהגיע גל גדול ששטף אותם וגרם לאיבוד שליטה. בני המשפחה ותושבים במועצה ייצאו עם שחר כדי להשתתף בהמשך החיפושים אחר יורם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הג'יפ שנסחף
צילום: רון צור
אלכס הוכמן לאחר שחולץ
צילום: שלום שטוקלמן, עין יהב
מומלצים