שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  קרובי גנרל נאצי עברו עיקור: 'לא ניצור עוד מפלצת'
  צאצאיו של הפושע הנאצי הרמן גרינג התוודו כי עברו עיקור כדי לא להביא ילדים לעולם - "ולהעביר את הדם של המפלצת". "כעת אני מקבלת את עצמי יותר", סיפרה בת אחיינו

  הטראומה אינה פוסחת גם על צאצאי בכירי הרייך השלישי: בטינה גרינג (53), בת אחיינו של הגנרל הנאצי הרמן גרינג, סיפרה כי היא ואחיה עברו מרצונם ניתוחים לעיקור כדי "שלא יעבירו את הדם של המפלצת". כך דיווח העיתון הבריטי "דיילי מייל".

   

  בסרט התיעודי "הילדים של היטלר" דיברה גרינג מול מצלמתו של הבמאי חנוך זיווי על החלטתה שלא להביא ילדים לעולם: "עברתי קשירת חצוצרות בגיל 30 כי חששתי שאצור עוד מפלצת. נתחיל בכך שאני דומה לו - העיניים, עצמות הלחיים, הפרופיל. אני דומה לו יותר מאשר בתו", סיפרה.

   

  גרינג סיפרה כי אביה, היינץ, אומץ על ידי דודו הידוע לשמצה בעקבות מותו של אביו. הוא שירת כטייס קרב בחיל האוויר הגרמני (לופטוואפה) ונפל בשבי הסובייטי לאחר שמטוסו יורט מעל ברית המועצות. עם שובו לגרמניה גילה כי שני אחיו התאבדו מפאת הבושה וכי הון משפחתו אבד. לדבריה, אביה שמת ב-1981 מעולם לא דיבר על השואה או על דודו.

   

  "סבתי התחמקה פחות – היא העריצה אותו.

  כראש הצלב האדום בגרמניה הנאצית היא התחככה בעילית של ההנהגה והיו לה תמונות רבות לצד היטלר", סיפרה גרינג. "היינו צופות בסרט תיעודי בטלוויזיה יחד, על השואה והיא הייתה צועקת 'זה הכל שקרים, זה לא קרה'".

   

  גרינג חיה בסנטה פה, ניו מכסיקו, ועוסקת בנטורופתיה ומוקפת לדבריה, בשכנים יהודים: "והם תמיד רבים. אני זו שצריכה לתווך ביניהם!". "החלק הקשה ביותר הוא להודות שאני יכולתי לאהוב אותו. הייתי מאוד מזועזעת מזה", סיפרה. דודה הנאצי הרמן, נשפט במשפטי נירנברג בשנת 1946 אולם התאבד בתאו בלילה לפני הוצאתו להורג. "כעת אני מקבלת את עצמי יותר בשל מי שאני, וכל מה שזה כולל – הטוב, הרע והמכוער".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הרמן גרינג במשפטו בנירנברג
  צילום: אי פי איי
  מומלצים