שתף קטע נבחר

סנטנה ביטל את הופעתו בישראל

הגיטריסט האגדי, שאמור היה להופיע ביוני הקרוב בישראל, דחה את הופעתו למועד בלתי ידוע בעתיד. הפקת המופע תחזיר את כספם של רוכשי הכרטיסים

הכל כבר היה מוכן, הכרטיסים יצאו למכירה, אך קרלוס סנטנה לא יגיע לארץ בקיץ הקרוב. הגיטריסט והמוזיקאי האגדי שאמור היה להופיע באצטדיון בלומפילד ב-3 ביוני דחה את הופעתו למועד בלתי ידוע.

 

למרות מכירת כרטיסים מוצלחת בשבועות האחרונים, סנטנה החליט לבסוף לוותר על ההופעה בישראל. מנכ"ל חברת ההנהלה של סנטנה מפרסם היום (ה') התנצלות ואומר כי לוח הזמנים הצפוף של האמן ולהקתו מאלץ אותם לדחות יעדים שונים בסיבוב ההופעות הקרוב, ולא רק בישראל. "אנחנו מצפים להופיע בעתיד במקומות ההיסטוריים במזרח התיכון אליהם סנטנה רוצה לשוב מזה זמן רב", כתב המנכ"ל. המפיק הישראלי שוקי וייס מסר: "קיבלתי בתדהמה את הבשורה, אני מופתע ומאוד מצטער על השינוי בתוכנית של האמן".

 

ומה יעלה בגורל הכרטיסים שנרכו על ידי הקהל הישראלי? מהפקת המופע בישראל נמסר כי "אלפי רוכשי הכרטיסים שרכשו כרטיס למופע מוזמנים לאסוף את כספם בנקודות המכירה השונות. מי שרכשו כרטיסים באמצעות כרטיס אשראי - העסקה תבוטל באופן אוטומטי. מי שרכש כרטיסים במזומן מוזמן לגשת לנקודת המכירה החל ב-31 בינואר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סנטנה. לא יגיע בקרוב
צילום: Gettyimages Imagebank
לאתר ההטבות
מומלצים