שתף קטע נבחר

מסרט פורנו לקומדיה רומנטית: מסטוץ לזוגיות

הדייט היה כייפי, היתה משיכה, אבל ברור היה שזה לא "זה". אפשר אולי לקחת סיכון, ודווקא בטריטוריה ביתית, בין הספה למיטה, מתגלה עוד טפח באישיותו, יחד עם הטפחיים שהתגלו עם השלת הבגדים. כשסתם סקס הופך ללא סתמי בכלל

למה הגענו לכאן ? כי היה דייט שלא הראה כיוון של זוגיות, אז הגענו לפה, זאת אומרת לסלון.

 

למה נשארנו? בגלל הסקס, שהיה לא רע בכלל.

 

למה נשארנו עוד? כי פתאום הסתבר שנעים ויש עוד על מה לדבר.

 

והיום, להיכנס או לא להיכנס למיטה ? – זו השאלה.


 

אז היה דייט. אפילו היה נחמד. היו אנרגיות טובות (ויהי מה!), נושאי שיחה לא חסרו, ההומור הובן והיתרגם לצחוק בלתי פוסק אצל שני הצדדים, אבל עדיין ברור היה שלא יהיה המשך, שזה לא "זה". אופציה אחת היא לחזור הביתה בנפרד, ואופציה שנייה היא לחזור לבית שלך או שלו, כי אם היתה כימיה בחוץ ייתכן שתהיה כימיה בפנים, "סיכון" ששווה לקחת.

 

ואז, דווקא בטריטוריה ביתית, בין הספה למיטה, בין המקלחת למטבח מתגלה האדם שמולך באור אחר. מתגלה עוד טפח באישיותו, יחד עם הטפחיים שהתגלו בזכות המכנסיים שהוסרו אי שם בסלון.

 

משהו בנינוחות של הבית, בהתפוגגות האלכוהול, בקירבה הפיזית, גורם למצב ולאדם להיראות הרבה יותר אטרקטיביים, עם הרבה יותר פוטנציאל להמשך מכפי שנראה כמה שעות קודם לכן. האם אפשר לעשות REWIND ולחזור לנקודה בה הפיזיות עדיין לא מעורבת בעניין? האם בכלל צריך לעשות REWIND???

 

הרי אלמלא סיימתם את הערב בטריטוריה ביתית, הוא היה נגדע מוקדם יותר. מוקדם מדי. ובמקרה כזה, איך היית חושבת שהוא בעצם פוטנציאלי לקשר? מצד שני, האם תשכילו לראות את זה, את העובדה שדייט שמסתיים במיטה לא חייב להיות מוגדר כסטוץ חד פעמי, אלא כתחילתה של זוגיות מופלאה?

 

מלכוד - להיכנס למיטה או להיכנס לספקולציות?

המלכוד הוא מבחינת אלה שחושבים שבדייט צריך להיכנס לספקולציות. הן קורות בדרך כלל בראש, ה"קולות" שמגיעים אי שם מהמאה ה-18 ואומרים שאם רוצים משהו רציני, אז אסור להזדרז להיכנס למיטה.

 

אבל הנושא שעל הפרק הפעם אינו אם להזדרז להיכנס למיטה או לא במקרה בו ברור שיש פוטנציאל לקשר. אני מדברת על מצב בו ברור בסיום דייט שכלום לא יקרה. אני מציעה את האפשרות לנטוש את הספקולציות ולעבור למיטה - היא בטח נוחה יותר מאשר הקולות בראש...

 

אני מדברת על אותם מקרים בהם נראה שהדייט הראשון הוא גם האחרון. ואני לא מתכוונת לומר שהחלטתם לבדוק קשר המבוסס על כימיה טובה במיטה, אלא שבזכות העובדה שסקס נכנס לתמונה, זמן הבילוי המשותף התארך - מה שתרם להיכרות מעמיקה יותר, תרתי משמע. כלומר, הסקס בדייט הראשון "קנה" לכם עוד זמן לתת צ'אנס.

 

בדרך כלל כשנגמר האקט המיני יש כמה אפשרויות: ייתכן שתירדמו יחד עד הבוקר, ייתכן שהבחור יברח כל עוד נפשו בו באמתלה של "אוי, חניתי במקום שאסור, אני חייב ללכת להזיז את האוטו", וייתכן גם שתפצחו בדיבורים עמוקים או סתם זיוני שכל.

 

והיה ונבחר וילון מספר 3, יש אפשרות ש"סתם" סקס יהפוך למשהו לא סתמי כלל. לעיתים יש משהו בהמשכיות הזו לתוך הלילה שגורם לראות את האדם השני באור אחר, ואין הכוונה לאור העמום בחדר המיטות.

 

אבל תרחיש כזה אינו נטול בעיות. הרי כל הנפשות הפועלות הבינו שהתסריט לפיו שיחקו עד כה הוא לסרט פורנו, ופתאום העלילה מקבלת תפנית לקומדיה רומנטית. אחרי שהיינו עסוקים בלהגיע לאורגזמה, התברר שאנחנו יכולים להתעסק בבדיקת אופציה לזוגיות עם זה שלצדינו. האם נשכיל לראות שלמרות שהתפאורה לא השתנתה החליפו לנו את התסריט תוך כדי הסצינה?

 

משהו באווירה הרגועה שאחרי סקס

נעזוב לרגע בצד את המלעיזים שיגידו שעם ההיכרויות המעמיקה יותר אפשר לחכות לדייט שני, והחיפזון מן/מין השטן. מבחינתי, אלה לא הסתובבו מספיק זמן בעולם הדייטים, בו לעיתים קרובות שעה של דייט לא משמשת פוטנציאל לקשר, אלא דווקא מתפקדת כגיליוטינה שעורפת כל סיכוי. נמשיך בתסריט שלנו: ברגעי חסד קטנים של סיום דייט, שהם מנת חלקם של אנשים רבים שחולקים אלכוהול או משיכה פיזית, נוצרת קרקע פוריה, אם לא לקשר אז למימוש תאוות בשרים. לגיטימי, אפילו לגיטימי מאוד. הארכת זמן הדייט שניתנה לשחקנים במגרש הביתי עשויה להביא אותם לגלות משהו על מי שמולם. משהו באווירה הרגועה שאחרי סקס, סוג של פריצת סכרים והורדת מתחים, יש יכול להראות את האדם שממול עם קצת יותר פוקוס, באור קצת יותר מחמיא ואפילו בצורה קצת יותר טהורה.

 

מוזר שאני כותבת שאחרי סקס דווקא יותר טהור לראות את האדם, אבל בדיוק כך. הרי בדייט כל אחד בא עם איזו תמונה בראש, מחשבה מקדימה על איך הדברים צריכים להיראות ולהישמע. אחרי שוויתרנו על הציפיות, והחלטנו ש"טוב, אם לא חתונה, אז סתם ערב של סקס סמים ורוק'נ'רול, רק בלי הסמים ובלי הרוק'נ'רול", אנחנו כבר לא שופטים את זה שלידנו במיטה במושגים דיקטטוריים של ממלכת הדייט, אלא במושגים של היכרות נטו. 

 

יש איזו גישה שעם הסקס צריך לחכות. זה לא נושא הטור היום. גם לא מדובר על זה שיש זוגות שידעו שיש לזה עתיד, הזדרזו להיכנס למיטה, ובכל זאת נשארו יחד ואולי אפילו התחתנו בבוא העת. היום מוצגת פה תמונה נוספת, שאיננה סוריאליסטית מדי. השאלה היא אם יש לנו את המשקפיים הנכונים להסתכל בתמונה. 

 

רגע לפני שכל הבחורים מדפיסים את הטור הזה ומגישים אותו לבחורה איתה הם יוצאים לדייט ראשון כעלון קידום סקס בהליך מזורז, עיצרו נא את מכונות הדפוס. אני לא קוראת לאנשים להשתגל בדייט ראשון בכדי ליצור אינטימיות וקשר שסופו בשבירת כוס ובורקס פטריות כמנה ראשונה. אני בסך הכל מציעה דרך מחשבה אחרת, פקיחת עיניים אם תרצו, לחשיבה שונה. חשיבה מחוץ למסגרת, שאולי דווקא תוביל למסגרת.

 


 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קרקע פורייה למימוש
צילום: jupiter
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים