שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  האם יש תפילה מיוחדת לפוריות?

  שאלה:

   

  האם יש תפילה לפוריות? הערה: אני מנסה זמן רב להכנס להריון, ובעלי ואני מטופלים רפואית בנושא. רציתי לומר תפילה כתמיכה נפשית. האם יש תפילה כזו? (ציפי)

   

  תשובה:

   

  שלום וברכה,

   

  ראשית אני מצרף את תפילותי לאלו שלכם, ומאחל לכם שתזכו להיפקד בקרוב, יחד עם כל הזקוקים לישועה זו בעם ישראל. לפני זמן מה יצא ספר מצויין

  הנקרא 'תפילת נשים' בעריכתה של עליזה לביא ובהוצאת "ידיעות ספרים". יש שם אוסף תפילות נשים, בהן גם תפילות לפוריות. עד שתשיגו את הספר, אני מעתיק כאן תפילה אחת,  מתוך המובאת שם בעמוד 72:

   

  "יהי רצון מלפניך ה' אלהי ואלהי אבותי שתעשה למען רחמיך הרבים ותפקוד בזרע קודש זרע של קיימא לכל חשוכי בנים, מעמך ישראל ובפרט ל... (כאן צריך לפרט את שמך המלא - ואת שם אימך) בזרע של קיימא, בעלי מידות טובות שכל ישר ומעשים טוביםשלמים בגופם בכותיהם ובדעתם..וכשם שפקדת ושמעת תפילות אימותינו הקדושותשרה רבקה רחל ולאה וכל הנשים הצדקניות שבכל דור, כן תפקוד בזרע של קיימא לכל נשות עמך ישראל ,,,,,,, יהיו לרצון אמיר פי והגיון ליבי לפניך".

   

  זהו קיצור מתוך תפילה שחיבר המקובל רבי סלמן מוצפי. כדאי מאוד לקרוא את התפילה במלואה . וה' ישמע את תפילותייכם, ותשזכו גם להתפלל לפניו תפילת הודאה על לידה בעזרת ה'. (משיב: הרב אייל ורד)

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "האם יש תפילה מיוחדת לפוריות?"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים