שתף קטע נבחר

איזיג'ט תטוס מתל אביב לז'נבה כבר בקיץ הקרוב

חברת ה-Low cost - שמפעילה טיסות מוזלות בקו תל אביב-לונדון - תפעיל ארבע טיסות שבועיות לשוויץ החל באוגוסט

בשורה משמחת למי שמתכנן חופשה בשוויץ: חברת התעופה לטיסות מוזלות באירופה, איזיג'ט, הודיעה היום (ב') על השקת נתיב תל אביב-ז'נבה.

 

החל ב-30 באוגוסט תפעיל החברה ארבע טיסות שבועיות בימים ראשון, שני, חמישי ושישי. הטיסות יצאו מנמל התעופה בן גוריון ב-18:40 וינחתו בז'נבה ב-22:15 (זמן מקומי). הטיסות מז'נבה ייצאו ב-12:45 ויגיעו לתל אביב ב-17:50.

 

איזיג'ט מסרה כי המחיר ההתחלתי לטיסת הלוך-חזור יהיה 67.98 אירו, כולל מסי נמל, ומז'נבה לתל אביב 103.90 פרנק שוויצי (כ-71 אירו), כולל מסי נמל. הטיסות בקו זה יופעלו על ידי מטוס Airbus מדגם A320, ולא יוגשו בהן ארוחות אולם נוסעים שיחפצו במזון יוכלו לקנות כריכים ושתייה. נוסף על כך לא יסופקו שירותי בידור, כפי שנהוג בטיסות החברה.

 

היעד לתחילת הפעילות של איזיג'ט נקבע לסוף אוגוסט, היות ומנגנון קניית הכרטיסים של החברה מציע לנוסעים לרכוש כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועדה, ועל ידי כך להוריד את המחיר. 

 

"אנו שמחים להרחיב את השירות שלנו בישראל ולהציע ללקוחותינו ליהנות מהמחירים הנמוכים ביותר ליעד אטרקטיבי כז'נבה", אמרה המנהלת המסחרית של איזיג'ט בריטניה, סופי דקרס. "אנו שואפים תמיד להציע יעדים נוספים ללקוחותינו ברחבי העולם".

 

בנובמבר 2009 החלה החברה להפעיל שש טיסות שבועיות בקו לונדון-תל אביב, ודיווחה על 90% תפוסה בחודש הראשון בקו לתל אביב. להערכתה, בשנת הפעילות הראשונה תטיס בקו זה 100 אלף נוסעים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תוקעת נעץ בז'נבה. איזיג'ט
"שמחה להרחיב את השירות בישראל". דקרס
צילום: שאול גולן
מומלצים