שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מאור לגולשי בלוג לאומי: "אני מחבקת אתכם"
  אחרי שבחרה בבלוג של הבנק כדרך לחשוף את פרישתה מהמירוץ לתפקיד יו"ר הדירקטוריון, עונה היום מנכ"לית לאומי לשאלות הגולשים. "אני מאמינה שלתפקיד יו"ר הדירקטוריון ייבחר האדם המתאים ביותר", כותבת מאור

  אחרי שבחרה אתמול בבלוג של בנק לאומי כפלטפורמה להודיע על פרישתה מהמירוץ לתפקיד יו"ר הבנק, עונה היום (ג') גליה מאור, מנכ"לית הבנק לשאלות הגולשים.

   

   

  "לכל המברכים והמחזקים מבית ומבחוץ, אני מבקשת להודות לכם על התמיכה והעידוד. נמשיך בעשייה האיכותית, ונעשה כל מאמץ להיות הבחירה הראשונה של הלקוחות, בעלי המניות והעובדים. מחבקת אתכם, גליה", כתבה מאור.

   

  אחד הוגלשים פנה לגליה בשאלות הבאות: "שלום גליה. קראתי את המכתב שלך בבלוג הזה, ורציתי לשאול: הבנתי שבעצם רצית להיות יו"ר כי קשה לך לקבל מישהו חדש מעלייך וזה נשמע לי סביר. אני שמח שאת נשארת בבנק, אבל מעוניין לדעת אם תישארו גם אחרי שימנו יו"ר אחר? כי הבעיה שהניעה אותך להציע את מועמדותך לא נפתרה, נכון? ושאלה נוספת: מדוע בחרת להודיע על החלטתך בבלוג? את מתכוונת להמשיך לשתף את הציבור בדברים שאת עושה באמצעות הבלוג? שמואל". 

   

  מאור השיבה: "שמואל שלום, כפי שציינתי בפוסט, אני ממשיכה בתפקידי כמנכ"ל ואמשיך לעשות זאת באחריות, בנאמנות ובמקצועיות. אני מאמינה שלתפקיד יו"ר הדירקטוריון ייבחר האדם המתאים ביותר ושכל המעורבים בדבר יפעלו אך ורק כשטובת הבנק לנגד עיניהם. מסורת היא בלאומי שיו"ר הבנק והמנכ"ל פועלים מתוך ראייה זו, ואני משוכנעת שכך יהיה גם בעתיד. לגבי השימוש באתר הבלוגים של לאומי, כאשר השקתי אותו ציינתי בדברי שמדובר בבמה פתוחה לדיאלוג. כך אני מאמינה וכך אנהג בעתיד".

   

  גולש אחר שאל: "לא ברור לי איך זה בבנקים, האם ההנהגה הוותיקה והאיכותית שאת מייצגת לא בונה דור המשך מוצלח? האם התוצאה היא (תחושה שלי) שאת ממשיכה ביודעין, כי אין מי שישא בעול כהמשך טבעי ורציף שלך? הרי את לא צריכה את התפקיד "בשביל הכיף" או כדי "לעשות לביתך", אז מה ההסבר? בהערכה רבה ובתהיה, מיקי".

   

  מאור משיבה: "מיקי שלום, לאומי ידוע במשק כמי שמצמיח ומטפח מנהלים מצוינים הממלאים בהמשך תפקידי מפתח בהרבה חברות עסקיות מובילות בישראל. ללאומי שדרה ניהולית איכותית ביותר בכל הרמות, מהזוטרות ועד הבכירות ביותר והנהלת הבנק מייצגת מארג איכותי של מנהלים ותיקים ומנוסים, לצד מנהלים צעירים ומוכשרים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים