שתף קטע נבחר

שלל כבד: בת 70 גנבה אלפי מוצרים מחנויות

"אני לא שולטת בזה", הסבירה האשה לשוטרים, שנקראו לעצור אותה לאחר שניסתה "לפלח" מוצרי קוסמטיקה - ובביתה גילו תיקים, בשמים, ערכות טיפוח ותכשיטים בשווי מאות אלפי ש'

שוטרי תחנת לב תל אביב כבר מזמן לא הופתעו כל-כך. ההפתעה עוד הייתה מתונה יחסית כשגילו שהגנבת שנקראו לעצור אתמול (יום ה') אחר-הצהריים בחנות המשביר לצרכן בקניון עזריאלי היא אשה בת 70. אבל בהמשך, כשהגיעו לביתה, כבר נשמטו לסתותיהם בתדהמה למראה "מחסן" ענק של אלפי מוצרי קוסמטיקה ואביזרי יוקרה החשודים כגנובים, בשווי כולל של מאות אלפי שקלים. הגברת קשרה עצמה לאירוע, והסבירה: "אני לא שולטת בזה".

 

 

שום דבר בקריאה השגרתית שקיבלו שוטרי הסיור של תחנת לב תל-אביב מקצין הביטחון של המשביר, לא הצביע על העתיד להתגלות. כשהגיעו למקום, הצביע הקב"ט על האשה המבוגרת שנתפסה זמן קצר קודם לכן בעודה מנסה לצאת מהחנות בלי לשלם על מוצרי קוסמטיקה שלקחה. השוטרים אמנם חשו אי נעימות מסוימת מכך שעיכבו אשה כה מבוגרת, ובכל זאת החליטו לפעול על פי הנוהל המקובל כשנתפס עבריין רכוש - וליוו אותה לביתה בתקווה למצוא שם רכוש גנוב נוסף.


הררי הרכוש הגנוב מילאו שני חדרים בדירה (צילום: ירון ברנר)

 

עד מהרה התברר כי ההחלטה השתלמה. כשפתחה האשה את דלת ביתה בשכונת רמת-חן ברמת-גן, התחלפה תחושת האי-נעימות בתדהמה: בתוך הבית היו אלפי מוצרי שונים, חלקם עדיין נושאים תגי מחיר. בין היתר נמצאו תיקים יוקרתיים, מוצרי קוסמטיקה, בשמים, ערכות טיפוח, תכשיטים ועוד.

 

בשלב זה כבר הבינו השוטרים שיש להם עסק עם קלפטומנית - אחת הגדולות שנתפסו באזור תל אביב, ודאי בתקופה האחרונה. רק כעבור שעות ארוכות של עבודה בסיוע שני טנדרים מסחריים, הצליחו השוטרים לרוקן את הבית ולהביא את תכולתו למחסן המוצגים של המשטרה.

 

הבוקר כבר הובאה האשה לבית משפט השלום בתל-אביב, לדיון בבקשה להאריך את מעצרה בכמה ימים. בחקירתה טענה כי היא אינה שולטת במעשיה. כעת מנסים לאתר את החנויות שמהם גנבה את המוצרים, כדי להחזיר אותם לבעליהם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כנראה לקח שנים לאגור את כל זה
צילום: ירון ברנר
צילום: ירון ברנר
מאות תיקים יוקרתיים היו שם
צילום: ירון ברנר
מומלצים