שתף קטע נבחר

עזורי הותקף ע"י אוהדים: "היתה סכנה של ממש"

מכונית ובה מספר מאוהדי הפועל ב"ש דלקה אחרי רכבו של המאמן וגרמה להורדתו מהכביש. לאחר מכן ניסו האוהדים לתקוף פיזית את המאמן, ששהה ברכב יחד עם רעייתו. עזורי: "הם סיכנו את הביטחון שלנו"

מחאת אוהדי הפועל ב"ש נגד גיא עזורי הגיעה הערב לשיאים חדשים. שעה קלה לאחר ה-2:2 של הקבוצה מבירת הנגב מול אחי נצרת בווסרמיל ובעוד המאמן עושה את דרכו לביתו ביחד עם רעייתו, דלקה מכונית ובה מספר אוהדים אחרי רכבו של עזורי וגרמה להורדתו מהכביש.

 

לאחר שהמאמן סטה עם מכוניתו לשוליים, יצאו האוהדים מרכבם, ירקו לעבר עזורי וניסו לתקוף אותו. "זו היתה סכנה של ממש. אשתי ואני היינו יחד ברכב ואותם אנשים סיכנו את הביטחון שלנו", אמר עזורי ל-ynet. לאחר מכן התקשר המאמן למשטרה והגיש תלונה נגד אותם אוהדים.

 

בהפועל ב"ש גינו את העניין ובהודעה הרשמית נכתב: "המועדון מגנה בתוקף כל סוג של אלימות, הן מילולית והן פיזית. יתרה מזאת, אלימות שמכוונת כלפי המאמן והשחקנים". אגב, על פי גירסת האוהדים, עזורי ניסה לחתוך את רכבו של אחד מהם ביציאה מהאצטדיון, והאירוע הגיע למעשה בתגובה לכך ולא כמחאה על היכולת המקצועית של הקבוצה.

 

גם במשחק עצמו נמשך הקמפיין של האוהדים נגד המאמן. הקהל המקומי המשיך בפעולות המחאה, הניף כרזות הקוראות לעזורי להתפטר מתפקידו וחלקו אף לבש חולצות שחורות.


כך זה נראה בווסרמיל. אוהדי הקבוצה נגד עזורי (רועי עידן)

 

באשר לאווירה העויינת משהו ששררה באצטדיון וסרמיל אמר המאמן: "על מנת להתמודד עם הלחץ אנחנו מרגיעים ומכניסים את השחקנים לפוקוס. התפקיד של השחקנים הוא להתמודד עם הלחצים,

הם משחקים במועדון מאוד לחוץ ויודעים את זה מהיום הראשון".

 

"אתן להם את כל הכלים על מנת לעשות את זה, אבל לא תמיד זה עובד. אין לי ספק שהדברים שקורים היום בווסרמיל מחלחלים, מזיקים ומפריעים לקבוצה. עושים לנו נזק ששווה הרבה נקודות", הוסיף.

 

מאמן אחי נצרת, ג'ון גרגורי, היה מאוכזב מתוצאת הסיום: "הרגשתי שהיינו צריכים לנצח. הגענו להרבה הזדמנויות, בייחוד במחצית השניה. אני מאוכזב שלא ניצחנו, זו לא הפעם הראשונה שאנחנו חוזרים מפיגור ולא מנצחים, אבל זה מראה את האופי שיש בקבוצה. אנחנו מסוגלים לשוב מפיגור ולהשוות".

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גיא עזורי
צילום: רועי עידן
מומלצים